e-tab 4 yeni rom programlar

Kodla Büyü

pcreis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar e-tab 4 yeni romu tablete yükledim yalnız programlar içinde eba market var.yüklemeyi doğru mu yaptım acaba?emin olamadım.yeni romu yükleyenler tablete yüklü programlar neler geliyor bir ekran görüntüsü atabilirler mi?teşekkürler...

bilgisayarda girebildiğim sayfalara tablette giremeyince acaba rom u yükleyemedim mi diye tereddüte düşmüştüm hocam.iptv kanallarını telefondan/bilgisayardan izliyorum ama tabletten bir türlü izleyemedim.rom u düzgün yükleyemediysem meb engelliyor diye düşünmüştüm

ETAB 4 için en son rom ne var engelsiz acaba link verebilir misiniz tablet şuan rootlu. Fatih projesinin paylaştığı romu yükledim içeriğindeki yaklasik 5-6 uygulamayı da sildim fakat hala mesela film sitelerine vs girmiyor

merhaba arkadaşlar. bana verilen etab4 öğretmen tabletim son iki ay içinde birden internete bağlanmamaya başladı.(wifi simgesi var fakat ağları göstermiyor). bugün itibariyle fabrika ayarlarına geri döndürdüm fakat başlat sayfası bir türlü gelmiyor. fotosunu yüklediğim ekrandan ileriye geçemiyorum bir türlü. hiçbir simge çalışmıyor. nasıl çözebilirim acaba? yardımcı olursanız sevinirim. Manisa-Turgutludan selamlar

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-04-25 at 02.13.20.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-25 at 02.13.20.jpeg
    39.2 KB · Görüntüleme: 43
denedim iki kere. kablosuz ağları görmüyor cihaz. sadece okulun internetini mi görüyor yoksa? ya da Wireless alıcısı mı bozulmuş yada yanmıştır?
Aynı sorun bende de var. Etap4 öncesinde rootluydu. Üzerine zar zor yeni romu kurdum fakat bu seferde wi-fi hiç çalışmıyor. Sanırım mac adresi silindi. Şuan için çözüm bulamadım malesef. Servise göndermeyi düşünüyorum.

Geri