E-Tab 4 Tablet için 5.x rom var mı?

Kodla Büyü
Açık açık yazayım şuraya :) e tab 4 32 bit bir işlemciye sahip. Android 5.0 versiyon için 64 bit işlemcileri destekleyeceği en başından beri yaılmıştı. Arkadaşımız bunu üstü kapalı demiş ama kimse takmamış :))
Bu soruyu buraya yazmadan önce Etab 4 ün donanım özelliklerini ve Android 5 ya da Lolipop'un stabil olarak hangi donanımlar ile çalıştığını araştırdınız mı ?

Bir müdür yardımcımızın tab 4 ü vardı onun üzerinde deneyecektim brick olursa başıma bela olur diye vazgeçtim.

merhaba arkadaşlar meb tarafından verilen etab5 lerde lolipop5.1 geçen hafta itibarıyla youtube çalışmamaya başladı elinde daha 5.1 üstü uyumlu rom var ise paylaşabilirmisiniz.

merhaba arkadaşlar meb tarafından verilen etab5 lerde lolipop5.1 geçen hafta itibarıyla youtube çalışmamaya başladı elinde daha 5.1 üstü uyumlu rom var ise paylaşabilirmisiniz.
Aynı sorunu yaşıyorum ama maalesef çözüm bulamadım, etap4 ler çöp oldu, görünen o ki etap5 ler de çöp olacak

Youtube da android 6 ve 7 yükleme videoarı var . Her ikisini de denedim. Yalnız 7 de kamera görüntüsü bozuk, kamerayı kullanmak mümkün değil.

"Etap 5' ler, Lolipop (5.2.2) üzerini kabul etmiyor." diye duydum. Bu sürüm, problemi çözer mi acaba; çözüyorsa, elinde olan paylaşabilir mi...?

Tab4'lere VPN ve smartyoutube kurduğunuzda çalışıyor. Onun harici çalıştırmıyor.

WhatsApp Image 2024-04-22 at 17.05.06.jpeg

Bilgisayara bağlıyorum ama görmüyor Tablet açılmıyor bu ekrandan sonra hiçbir şey yapamıyorum. .acil yardım bekliyorum

Geri