E-sınav uygulama izleme sorumlusu

Kodla Büyü
ben şimdiye kadar 3 kere girdim ikisinde ceza aldım 1 yıl sınavlara girmeme cezası bir kere de kopya çekeni yakaladım. yakaladığım kişi ile ilgili 3 kere muhakkike ifade verdim bir kere mahkemeye gittim gittiğim gün 2 günlük ek dersim kesildi yakaladığım kişi ile dolmuşta karşılaştım bana saldırdı herkesin içinde kendimi korumak amacıyla çenesine yumruk attım çenesi kırıldı baygınlık geçirid hastane masraflarını ödedim. sonra barıştık..nokta
Ciddi misiniz. Şaka mı yapıyorsunuz 🤔

Dünkü görevde mülteci olan adayın biri 'uluslararası koruma başvuru sahibi kimlik belgesi' ile girdi sınava. Mavi renkli olmasından dolayı dikkatimi çekti. Bina sorumlusuna söyledim durumu. Kılavuza falan baktık net birşey demiyor. Bakanlığı aradık 'biz de bilmiyoruz tam olarak ama sınava alın' dediler. İldeki şefi aradık 'ilk defa duydum' dedi. Sonuç olarak sınavına devam etti aday.
Böyle birşeyle karşılaşan oldu mu önceden?

Ciddi misiniz. Şaka mı yapıyorsunuz 🤔
hayır şaka değil. 1. görev aldığım sınavda asıl sorumlu olan bilgisayar öğretmeni herkesten şüphelendi. 6-7 kişiye çıkışta form çıkardı bunlardan birisi soruları cevaplayamadı tartışma çıktı ben sınıf öğretmeniyim bilgisayar öğretmenine destek verdim itişip kakışma oldu polise teslim ettik bana pis pis baktı sonra muhakkike ifade için milli eğitime çağrıldım sınavda olanları anlattım sonra 2 defa garip bir şekilde ifadem alındı olanlarla ilgili. Sonra okula mahkeme tutanağı geldi mahkemede de olanları anlattım orada adam yüzüme pis pis baktı sonra adam hapse girdi mi girmedi mi bilmiyorum ama mahkeme sabah 9 da idi öğlene kadar mahkemeyi bekledim o gün hiç derse girmedim iki günlük ek dersim kesildi.
3 ay sonra o jokerle dolmuşta karşılaştım bakıştık sonra dolmuşta kaçtım tabii adam koşarak bana yumruk atmaya başladı kendimi korumak için ben de ona attım yapılı biriyim ona yumruk atınca yere düştü. ambulans geldi. hastaneye götürdük başında bekledim hastane polisine ifade verdim benden şikayetçi olmadı ben de ondan şikayetçi olmadım hastane masrafını karşıladım biraz da para verdim. birbirimizi unuttuk. Şahsen canımın kurtulduğuna seviniyorum orada beni öldürebilirdi.
Diğer iki sınav da ardı ardına oldu ikisinde de geç kaldım sisteme tc mi geç girdim ikisinde de aynı anda 1 yıl sınava girmeme cezası çıktı.
Şu an ölüm kalım meselesi olmadıkça hiçbir güç beni e-sınava sokamaz.

Geri