E-sınav merkezlerine görevlendirme

Kodla Büyü

fercanx

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bir yazı var. E sınav merkezlerinde görevlendirilmek üzere bilişimcileri eğiteceklermiş. Ama ne zaman eğitecekler verilen görev sürekli mi olacak sadece sınavlar da mı yazmıyor detaylar. Yaz tatillerinde çalışma var mı vs vs bilgisi olan var mı ?

Bursa ya geldi Başvuru yaptık.

100 kişi alınacakmış; Mebbis puan sistemine göre başvuru yapan ilk 100...

maki02' Alıntı:
paradox99' Alıntı:
Az önce bende başvurdum, bakalım hayırlısı...
nerden başvuru yaptınız hocam?

EK-1 diye bir form var doldurdum üst yazı ile birlikte ilçe mem e elden teslim ettim, Cuma saat 12 son daha sonra gelenler alınmayacaktır yazıyordu yazıda, direk İlçe Milli Eğitim Müdürü özel kalemi aldı yazıyı 11:30 da götürünce sanki beni bekliyorlarmış :D sisteme giren sekretere verdi...

hocam geçen hafta bitmemişmiydi o başvurular? hatta 8 haziran da alınacaklar belli olacak diyordu yazıda?
2. bir yazımı geldi acaba bu konu ile ilgili

bombacı mülayim' Alıntı:
ama işte sadece sınav zamanında mı görevliyiz yoksa sabit demirbas mı ?

bize gelen yazıda e-sınavlarda görevlendirilmek üzere eğitime alınacağımız yazıyordu.
Benim sorum bu görevlendirme eğitim verildiği için resen mi çıkar normal başvuru yöntemiyle mi yapılır acaba bu seferde uygun olmadığımız tarihlerde görev vermesinlerde..

Seminer yarim gun suruyor sonunda bir sinav var

Mtsk e sinavda gorev aliyorsunuz. Goreviniz teknisyenlik

Salon baskani ve gozetmen baska ogretmenler oluyor

klmno' Alıntı:
Seminer yarim gun suruyor sonunda bir sinav var

Mtsk e sinavda gorev aliyorsunuz. Goreviniz teknisyenlik

Salon baskani ve gozetmen baska ogretmenler oluyor

Ücreti ne kadar ki hocam biliyor musun?

Biz başvuruu yaptık. Ama kurs ya da sınav ile ilgili hiç bir açıklama yok. Beklemedeyiz

Kayseri'de hizmert puanına göre ilk 100 kişiye verildi. Yarım gün teorik bilgi anlatılıyor. Sonra gruplar halinde e-sınav sınıfında sistem uygulamalı olarak gösteriliyor. Sonunda ise bir sınav yapılıyor. Sınavda BT öğretmenlerinin görevi teknik servis. Gözetmen ve SAlon başkanı oluyor.
Ücret 120 -130 arası bişey dediler sanırım. süre 45 dakika görünüyor. mebbis sınav puanına 200 hatta küsürlü bir puan yansıyor. Şuan için sadece MTSK sınavı yapılabiliyor.

zodiac' Alıntı:
klebsiella' Alıntı:
istanbul başvuruları aldı bakalım ne zaman açıklanacak

hocam yazıyı paylaşabilir misiniz?
hocam malesef yazı elimde yok.
ama içerik olarak şu şekildeydi: 100 tane avrupa 100 tane anadolu yakasında olmak üzere her ilçeden 5 kişi seçilecekmiş başvurular komisyon tarafından değerlendirilceği yönündeydi.

Geri