E-sınav da uygulama izleme sorumlusu kursu ne zaman açılacak?

Kodla Büyü

ulasbtr

Aktif Üye
Evet arkadaşlar istanbuldayım. Bu eğitimler ilk çıktığında da edremitteydim. Ve kursa başvurduk ama sadece Balıkesir merkezde olanları kabul ettiler. sonra istanbula gelince burada da eğitimler bitmişti. 2020 yılında öğretmenler tatildeyken yazı 7 temmuz gibi sanırım yeni bir başvuru açılmış buna da tatilde olduğumuzdan görmedik katılamadık. geçenlerde bir kurs açılırmış gibi olup iptal edildi. MTSK sınavlarında görev almak için yapılan kurslar gibi çok kişi de kabul etmiyorlar alınca galiba. Pastayı bölmek istemiyorlar gibi hissetmeye başladım. Bildiğiniz duyduğunuz bir şey var mı bu kursu ne zaman alabileceğiz?
Şimdiden teşekkürler.

Son dönemde her önüne gelen branşı uygulama izleme gorevlisi yaptılar. Ankara merkezde bir yılda 6 görev geldi. Yakın zamanda kurs açacaklarını sanmıyorum.

yapsınlar hocam yapsınlar havuz olsun herkes yararlansın. mevcut durum da benim durumumda olan kişilere haksızlık oluyor. MTSK direksiyon sınavlarında da da sizin tabirinizle "önüne gelen branşa" kurs açıp sınavlarda görev yetkisi verdiler ama en azından sınava girebiliyoruz ara sıra. burada da herkese eşit hakkı sunmalılar. sınavını sert yap her başvurana yetki verme işini layığı ile yapabilene ver mesela bunlar tartışılır. ama mutlaka sürekli yeni eğitim açılmalı.

Geri