E okulunuz aktif mi?

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yeni kullanıcı ekleyemiyoruz, var olanlarınki de açılmıyor sizlerde durum nedir?

hocam kullanıcıları tanımladım sayfaları açılıyor ancak bilgi girişi yapılamıyo bi sorun var ama anlamadım..

yandık yaa tanımlama yapılıyor ama öğretmenler yazılı tarihi ve not girişi yapamıyor hepsi bize kalacak:(:(

1. yetki verin (yönetici modülünden kurum bilgileri görüntüleme yetkisi)
2. e okul ders programını indirin, ders programı yapın(kullandığınız ders programı olmasına gerek yok daha sonra değiştirirsiniz) ve e okula yükleyin.

Okula dün gelen yazı:
Bakanlığımızca e-okul sisteminde not giriş işlemleri ile ilgili çalışmalar devam ettiğinden sistemden ders not girişleri yapılamamaktadır. Söz konusu çalışmanın bitimine müteakip ders not girişleri ekranı Bakanlığımız tarafından açılacak olup, konu ile ilgili tüm okullarımıza bilgi verilecektir.

hsezgin' Alıntı:
1. yetki verin (yönetici modülünden kurum bilgileri görüntüleme yetkisi)
2. e okul ders programını indirin, ders programı yapın(kullandığınız ders programı olmasına gerek yok daha sonra değiştirirsiniz) ve e okula yükleyin.

yok hocam hersene yapıyoruz zaten onları. başka bi sorun var... ilçe geneli böyle

bir de yeni kullanıcı ekleyemiyoruz sizde de öylemi acaba..

botett' Alıntı:
bir de yeni kullanıcı ekleyemiyoruz sizde de öylemi acaba..

Ekleyemiyorum hocam, aynı sorun bende de var. En kısa zamanda çözülsede "İŞİMİZ OLMAYAN (sözde)İŞLERİMİZİ" yapabilsek.

Geri