e okulda sayfa listelenmeme sorunu

Kodla Büyü

hyalcin_61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar e okulda hızlı ders notu girişine tıklıyorum sayfa açılıyor sınıfı dersi sınavı seçiyorum listele diyorum sınıf listesi gelmiyor bi türlü, davranış notlarına giriyorum sınıf listesi geliyor davranış notu girişi yapıyorum ama kaydet butonu bi türlü çalışmıyor sayfa olduğu yerde kalıyor sizce bunun nedeni ne olabilir? Yardımcı olursanız çok makbule çeker?
(javanın son sürümünü indirdim kurdum internet explorer 8 de 9 da denedim yine olmadı. Bu laptop okuldaki öğretmenlerimizden birine ait)

bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen yardımcı olun bu işin içinden çıkamıyorum?

hocam öyle bir sorun değil bilgisayarla ilgili bi sorun aynı hoca diğer laptoplarla kendi notlarını girebiliyorken kendi bilgisayarı ile girdiğinde bunlar oluyor

Hocam Framework yüklümü bilgisayarda. Öğretmen bilgisayarı olunca eksik kurduruyorlar pcleri .

biltek2007' Alıntı:
Hocam Framework yüklümü bilgisayarda. Öğretmen bilgisayarı olunca eksik kurduruyorlar pcleri .
hocam öğretmen arkadaş bilgisayarını 3 ay önce aldı toshiba bir ay öncesine kadar e okul da her şeyi yapabiliyor muş şimdi yapamıyor iki hafta önce de bilgisayarına video indirme programı kurdum bana diyor hocam sen programı kurdun giremiyorum diye bi iyilik yaptık başımıza bela aldık resmen

okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/e-okul-rapor-alma-sorunu-t94308.html
hocam 1 haftadır bende de sıkıntı var.listeleme aktif ama çalişmıyor. raporlar bölümü aktif tıklıyorum yeni pencere açılmıyor. kaydet aktif ama click olmuyor.
okul yetkilendirme ile ilgili bir durum degil dediginiz gibi başka bil açılıyor 2 tane laptop da açılmıyor. internet exploper 10 da kurdum aynı ....bende bu konudan muzdaribim arkadaslardan yardım bekliyorum

hocam konuyu güncel tutalım yarın sabahtan sonra arkadaslar baksınlar bakalım bizden başka karsılasan varmı

arkadaşlar bu sorunla karşılaşan veya bu konu hakkında çözümü olan varsa yardımcı olsun lütfen

HOcam ilginç bir sorun, explorerın eklentilerinin hepsini devre dışı bırakıp denedinizmi? belki eklentilerden biri bu sorunu çıkartıyordur.

Arkadaşlar aynı sorun bende de var. Lenovo laptop u 4 ay önce aldım. e okulda listele butonu aktif ama çalışmıyor. yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle de şu e-okulun yoğun kullanıldığı dönemde çok ihtiyacım var yardımınıza.

Aynı listelememe sorunu bizim okuldaki hocanın laptopunda da var, explorer ı sıfırladım, java yı güncelledim yok sorun çözülmedi, çözümü bulan varsa paylaşsın lütfen...

java güncelelndi gereksiz eklentiler devre dısı bırakıldı,exploper sıfırlandı geneede olmadı yardım

hocam her şeyi denedim fava flash player combofix virüs taraması net fremawork olmadı en sonunda format attım düzeldi

Geri