E-okula buradan girin.[tek başlık]

Kodla Büyü
Re: E-okula buradan girin.Garantili

teacherxxx' Alıntı:
Karneleri daha sonra çıkarmak için raporu hangi formatta kaydedelim ? PDF alırsak karnelere yazdırıken sorun olur mu? Saygılar

hiçbir sorun olmaz hocam yeter ki pdfleri alabilin

hangi kısından rapor alıyoruz acaba kurum işlemleri orda karne ek işlemler diyo ama sonra?

kurum işlemleri---not girişleri----hızlı ders notu girişi---- Raporlama ya basıyoruz. ordan çıkıyor.

ya arkadaşlar şu verilen siteler açılıyormu sizde? ben açamıyorumda :(

FİNE PRİNT İSİMLİ BİR PROGRAM VAR BEN ONUN KAYIT ÖZELLİĞİNİ KULLANIYORUM. OKULADA KURMAK GEREK. TABİ BİR GİRİŞ YAPABİLSEYDİK...

poet hocam çok sağol Allah razı olsun 1240 öğrenci sana duacı olcak artık
teşekkür : :alkis: :alkis:

tüm okullarda basılamadı diyo poet hocam sayesinde karneleri basanlardan haberdar değiller demekki :) bu arada saat 19:36 şuanda açılmıyor

karneleri word olarak kaydetsek bi sorun olmaz sanırım ama yine de bi sorayım emek boşa gitmesin :) ara ara giriyor buna da şükür Allah razı olsun duacınız

Kullanıcı Girişi Sırasında Bir Sistem Hatası Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.

Kullanıcı Girişi

arkadaşlar takdir teşekkür çıkarırken pdf uymuyor. ebat küçük olduğundan teş kağıdının. Benzer sorun yaşayan var mı?

sregy' Alıntı:
karneleri word olarak kaydetsek bi sorun olmaz sanırım ama yine de bi sorayım emek boşa gitmesin :) ara ara giriyor buna da şükür Allah razı olsun duacınız

Karnede pdf şart..
Bazılarında satırlar ustuste geliyor, bazısında tablolar cıkmıyor.
Karneler
seferzafer' Alıntı:
arkadaşlar takdir teşekkür çıkarırken pdf uymuyor. ebat küçük olduğundan teş kağıdının. Benzer sorun yaşayan var mı?

Teşekkür ve takdirde pdf yerine (tam olarak hatırlayamadım) rtf olması lazım. bizzat denemek lazım..

ya neden giriş yapamıyorum deliricem. :verymad: karneleri alan arkadaşlar diğer işlemlerini sonraya bırakabilirler mi lütfen :(

Siteyi açabilen varmı arkadaşlar sürekli "Kullanıcı Girişi Sırasında Bir Sistem Hatası Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz." şeklindeki sinir bozucu mesaj geliyor

hepsinde pdf sorunsuz çalışıyor. Söylendiği gibi teşekkür takdirlerde yazıcı ayarlarında A5 seçilmesi lazım.

Buradan e okulun kurucularına sesleniyorum.Madem böyle güzel bir projeniz var madem e -devlet diyorsunuz bunun alt yapısı niçin yeterli değil ? bilmiyor musunuz karne zamanı yaşanacak yoğunluğu herşey düşünülüyor buna niçin göz yumuluyor bir işimizde batıdaki gibi düzgün olsa olmaz zaten. her sıkıntıya her aksamaya alıştık
yeter artık

''Kullanıcı Girişi Sırasında Bir Sistem Hatası Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.''

aceba sadece normal kullanıcıya kapalımı yani sadece idare şifresi sahiplerimi girebiliyor bilgisi olan varmı

azizerkut' Alıntı:
''Kullanıcı Girişi Sırasında Bir Sistem Hatası Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.''

aceba sadece normal kullanıcıya kapalımı yani sadece idare şifresi sahiplerimi girebiliyor bilgisi olan varmı
her ikisinde de girilemiyor....

alim' Alıntı:
hepsinde pdf sorunsuz çalışıyor. Söylendiği gibi teşekkür takdirlerde yazıcı ayarlarında A5 seçilmesi lazım.

takfir teşekürlerde indirirken yine PDF olarak indirip yazdırırken mi ayarlardan A5 olarak seçeceğiz hocam? Yanlış formatta indirmeyelimde. hoş daha açamadık gerçi ama olurda açılırsa bide yanlış yapmıyalım.

Geri