e okul resim yükleme sorunu

Kodla Büyü

mexemet

Site Gezgini
resim yüklerken kaydete basınca hata veriyor.
Açıklaması:
Kullanıcınız ile farklı bir bilgisayardan oturum açıldığından dolayı mevcut oturumunuz sonlandırılmıştır.
hatası alıyorum bu hatayı vermesede diğer hatayı veriyor hata e okul yöneticisi ile görüşün gibi bir hata.

diğer hatada
Açıklaması:
Bu hata geçici bir hata olabilir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz. Ayrıca hataya ait bilgiler İlsis Merkez Yöneticisine iletilmiştir.
Hata ile en kısa zamanda ilgilenilecektir.
e-Okul Teknik Destek

Hocam yeni merkezi sisteme geçildiği için okula ait kurum koduyla giriş yaptıktan sonra başka birisi aynı kurum koduyla giriş yaptığında ilk giriş yapanı atıyor. Bu yüzden sizde foto yüklerken başka idareciler açıyorsa sistem sizi dışarı atıyordur. Ben genelde foto yükleyeceğimde idareye haber verip giriş yapmamalarını rica ediyorum.

bizde aynı hatayı alıyoruz. sadece resim yükleme değil, devamsızlık girerken de hatayı veriyor

bizde aynı hatayı alıyoruz. sadece resim yükleme değil, devamsızlık girerken de hatayı veriyor

Hocam hata olarak gördüğünüz şey " Kullanıcınız ile farklı bir bilgisayardan oturum açıldığından dolayı mevcut oturumunuz sonlandırılmıştır" şeklindeki olay ise bu bir hata değil, bu yeni tüm hesaplar tek bir çatı altında toplandıktan sonra kurum girişlerinden tek bir kullanıcı için giriş imkanı veriyor. Yani okulun kurum koduyla sadece 1 kişi sistemde kalabiliyor. Hata değil yani. Eğer ki bunun dışında bir hata ise o farklı bir durumdur.

Geri