e-okul Rapor bölümüne Java desteği eklenmiş

Kodla Büyü

isikayhan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
e-okul Rapor bölümüne Java desteği eklenmiş

Windows 7 ve Mozilla Uyumlu Tarayıcılar İçin Java Desteği Eklenmiştir. (Java Kurulu Olmayan Sistemler İçin Java Platformunun Yüklenmesi 5-6 dakika sürebilmektedir!)

Ekran Görüntüsü:

javaf.jpg

Windows 7 kullanıyorum, Internet Explorer 8 ile Rapor kısmı Java ile çalışıyor.

Mozilla, Opera ve Chrome ile e-okula giriş yaptım fakat Rapor kısmına açbilmek mümkün olmadı.

Arkadaşlar win 7 de çalışıyorum. raporları excel veya word sayfalarına dönüştürmede hata veriyor. ortak sınavlar için tüm okulun öğrenci listesini excelden almam gerekiyor. acil yardım lütfen

javaya dönmüş rapor kısmı evet sanırım ie ye ihtiyaç duymuyucaz bundan sonra e-okul da

ankirali' Alıntı:
Arkadaşlar win 7 de çalışıyorum. raporları excel veya word sayfalarına dönüştürmede hata veriyor. ortak sınavlar için tüm okulun öğrenci listesini excelden almam gerekiyor. acil yardım lütfen

direk masaüstüne almıyor. ama masaüstünde bir klasöre ya da başka bir yere kaydediyor

Çok sağol arkadaşım. Bende kayıt yapmada bir hata var zannediyordum. Doğrusu klasöre kayıt etmek aklıma gelmedi. :++:

ie8 kullanıyorum. JAVA yüklemesi yapılırken e-okul raporlarında, öylece kalıyor java animasyonu . açmıyor sayfayı şu anda. Bilgisayarımda mıı var bir sıkıntı?

Arkadaşlar bilen birileri çıkar mı acaba diye tekrar yazıyorum. Evden çıktılarını almak istiyorum. Çünkü okulda hiç bi şekilde açlımıyorrrr...

hocam ilk seferinde biraz yavaş açılıyor, ben evde firefoxta açıp dosyalarımı pdf olarak kaydetmiştim okulda uğraşmaktan daha iyi.

yoğun olduğu için açılmıyordur
daha geç saatlerde denemelisiniz

ben artık windows 7 kullanmıyorum, kablosuz ağa bağlanma sorunları nedeniyle
bu yüzden yorum yapamıycam
bu başlığı açtığım sırada düzgün çalışıyordu

ya arkadaslar kafayı yiycem win 7 explorer 8 ve 9 fda e okulda raporlar acılmıyor ne yaptıysam olmadı javayı sildim yükledim bişey farketmedi tavsiyelerinizi bekliyorum internetde olan ne warsa denedim olmadı

e- okul rapor bölümü google chrome veya mozilla firefox tarayıcılarında açılmıyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı ? Yazdır simgesine tıkladığımızda hiçbir işlem yapmıyor

Geri