E-Okul Öğrenci Bilgilerini Alma-v2.3

Kodla Büyü
hocam öncelikle teşekkürler.
2007 excel de açtığımda e-okuldaki güvenlik kodunu göstermiyor.
doğal olarak sisteme giremiyorum
bi çözümü var mı?
Hocam internet Explorer ın eski bir sürümünü kullandığınızdan oluyor sanırım. Daha yeni bir sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

Fotoğraf özelliği için çok teşekkürler.
Öğrenci bazında notları alabiliyoruz. Peki sınıf bazında ders notlarını tek sayfada toplama şansımız var mıdır?
Örneğin 5/b sınıfına ait Türkçe,matematik, bilişim gibi seçilen derslerden girilen tüm notlar.
Fotoğraf özelliği için çok teşekkürler.
Öğrenci bazında notları alabiliyoruz. Peki sınıfa ait bütün notları ekteki dosyadaki gibi bir tablo haline getirmek mümkün müdür?

Not alma özelliğini tablonuzdaki gibi ekledim hocam.

hocam bilgileri aldıktan excel sayfasındaki bilgileri sıfırlansa o da güzel olur hocam tekrar tesekkürler
Temizle butonu ekledim hocam.

Not alma özelliğini tablonuzdaki gibi ekledim hocam.
Süpersin sayın hocam.

Sınıf bazındaki notları NOTLAR isimli sayfaya değil de, tüm sınıfların için ayrı bir sayfaya aktarma eklenebilir mi? 5/A için 5A-notlar sayfasına, 5/B için 5b-notlar sayfasına gibi?

Notlar için teşekkrüler. Elinize emeğinize sağlık. Çok kullanışlı bir program oldu.

Hocam çok iyi çalışma olmuş ve tıkır tıkır çalışıyor. Elinize Sağlık.

muoZfasNT7aA5MpGVPr7oAUysAvnZRwPYquBfvmFVRLemfxHkXeC-5qLZg66fwvIuNDuC09yuMJ4pQ=w1280-h893

hocam, böyle bir hata veriyor.
w10, office2016 x64

nasıl yani?
Run Time error '438'
açılır açılmaz bu ekran geliyor.

Elinize sağlık hocam.
Son versiyona da resim alma fonksiyonunu, ad-soyad ile alma yerine okul no ile alma şeklinde değiştirebilir misiniz?
Daha önceki versiyonda ekleyip göndermiştiniz. Teşekkürler.

Elinize sağlık hocam.
Son versiyona da resim alma fonksiyonunu, ad-soyad ile alma yerine okul no ile alma şeklinde değiştirebilir misiniz?
Daha önceki versiyonda ekleyip göndermiştiniz. Teşekkürler.

Hocam alternatif olarak numara ile resim kaydetmeyi ekledim ilk sayfadaki dosyaya.

Geri