E okul hata sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

Kodla Büyü

penewitz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Müdür yardımcımız yeni geldi e okulda örnek veriyorum öğrenci arama bölümüne numara yazıp arıyor ve aşağıdaki hatayı alıyoruz.. ilçeyi aradık çözemediler yetki sorunu yok ne olabilir sizce

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    29.3 KB · Görüntüleme: 342
diğer müdür yardımcısında sorun yok o giriyor takır takır işlem yapıyor.. bu yeni gelen müdür yardımcısı sırf bu yüzden hep müdürün şifresini kullanıyor

Hocam, aynı kullanıcı bilgileri kullanılarak aynı anda sistem açıldığı için bu hata oluyor.

Hocam tam olarak ne demek istediğini anlamadım açarmısınız
aynı kullanıcı adı ve şifre ile bir bilgisayarda oturum açtınız oradaki oturum açıkken başka yerden tekrar oturum açtığınız anda önceki oturum açtığınız yerde hata alıyorsunuz. Bilmem anlatabildim mi?

Mebbis’ten girip, oradaki e-okul linki ile girmeyi denedi mi?

Hocam tam olarak ne demek istediğini anlamadım açarmısınız
Hocam, yukarıda bir öğretmen arkadaş da yazmış; okula ait kullanıcı bilgileri ile farklı bilgisayarlardan aynı anda eokul sistemine girildiğinde bu yoğunluk hata mesajı alınıyor.

aynı kullanıcı adı ve şifre ile bir bilgisayarda oturum açtınız oradaki oturum açıkken başka yerden tekrar oturum açtığınız anda önceki oturum açtığınız yerde hata alıyorsunuz. Bilmem anlatabildim mi?
yok hocam onla alakası cevabın için sağol yinede

Geri