E-OKUL DERS PROGRAMI GİRİŞİ(ANADOLU LİSESİ)

Kodla Büyü

mehmet0305

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba. @lazer55 adlı arkadaşımızın ortaokullar için hazırladığı programın Anadolu Lisesi için uyarlanmış halidir. Programı denedim bir sorun göremedim. Deneyip sorunla karşılaşan olursa bilgi versinler, düzeltmeye çalışırım.

Programda ufak güncellemeler yapılmıştır.
Sınıfların ortak ders ve seçmeli ders sayıları kontrol bölümü konuldu.
Programa girilebilecek ders sayısı daha öncede 50 ile sınıflandırılmıştı. 140'ın üzerine çıkarıldı.
"gönder" sayfasında aktarma işlemine başlamadan önce gözle kontrol yapılabilmesi için hatalı veri girişi olması durumunda hücre renginin kırmızıya dönmesi sağlandı.
15.02.2023

Ekli dosyalar

• EOKUL DERS PRPGRAMI GİRİŞİ(ANADOLU LİSESİ)15.02.2023.zip
    363.4 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleme:
Bilsa ders programındaki tüm ders kodlarını ve e-okuldaki karşılıgını yazdım. Uygulamayı test ettim gayet düzgün çalışıyor hocam elinize sağlık.

bu uygulamayı e-okul yemek menüsü aktarma için de uyarlayabilir miyiz.

Bilsa ders programındaki tüm ders kodlarını ve e-okuldaki karşılıgını yazdım. Uygulamayı test ettim gayet düzgün çalışıyor hocam elinize sağlık.

bu uygulamayı e-okul yemek menüsü aktarma için de uyarlayabilir miyiz.
Uyarlanır; fakat ben yemek menüsü modülüne erişemiyorum. O nedenle bir şey diyemeyeceğim.

Programda ufak güncellemeler yapılmıştır.
Sınıfların ortak ders ve seçmeli ders sayıları kontrol bölümü konuldu.
Programa girilebilecek ders sayısı daha öncede 50 ile sınıflandırılmıştı. 140'ın üzerine çıkarıldı.
"gönder" sayfasında aktarma işlemine başlamadan önce gözle kontrol yapılabilmesi için hatalı veri girişi olması durumunda hücre renginin kırmızıya dönmesi sağlandı.
15.02.2023

Ekli dosyalar

• EOKUL DERS PRPGRAMI GİRİŞİ(ANADOLU LİSESİ)15.02.2023.zip
    363.6 KB · Görüntüleme: 98
Hocalarım merhaba, Bilsa'nın kurulumu ile ilgili bir doküman var mı? Bilgisayarda kurulu ama formatlamam gerekiyor. Nasıl tekrar yüklerim?

Bizim okulumuzda da eski bir bilgisayarda kurulu, ben de programı yeni bilgisayara taşımak istiyorum. Program eski versiyonu. Bilsa programini nasıl baska bilgisayara tasiyabilirim

Bölgenizin bilsa sorumlusu ile iletişime geçin. 3308 taşınamıyor ama ders programı taşımak kolay.

Geri