e-OKUL a not girilmiyor? Bilgisi olan varmı_

Kodla Büyü

kobalt

Site Gezgini
Şu an eşimin 3. sınav notlarını giriyoruz ama güvnlik kodunu girip kaydet'e basmama ragmen yinede kayıt etmeden cıkıyor. Bilgisi olan varsa acil yazsın teşekkürler

ARKADAŞLAR DÜN BENDE BU KONUYU AÇMIŞTIM AMA HALAA NOT GİREMİYORUM HATTA ŞİMDİ SİSTEME GİREMİYORUM SİSTEM HATASI ÇIKIYOR KARŞIMA. nEYSE SABIRLA BEKLEMEK GEREK BİŞEKİLDE GİRECEĞİZ YANİ. TELAŞLANMAYA GEREK YOK.NOT GİRİŞLERİNE DAHA VARRR...

dün akşam ben de sorun yaşadım, önce şifre girirken sayfayı açmadı sonra da kaydet dememe rağmen bir işlem yapmadı, şimdi düzgün çalışıyor ...

şu an itbarıyla e-okula giremiyorum..girebilen varmı arkadaşlar..acilllllllllll ccevp lütfen..okulda bekliyorum

bence en iyisi gece gec saatlerde denemek! bu gunlerde boyle yapması cok sasirtici degil.

Bende girenmiyorum. Sınıf öğretmenleri , öğrencilerin okuduğu kitapları falan girememişler.
Bende 3 günden beri davranış notu giremiyorum.......

ARKADAŞLAR STRES YAPMAYIN SAKİN OLUN SİSTEM ÇÖKTÜYSE BİZE NE SİSTEM HATASI VARMIŞ AZ ÖNCE BAKANLIKTAN ARADILAR..

Dün gece geç saatlerde de girilmiyordu ne olacak ya altı üstü bi davranış notu vercez müdürüm bile hala girmedim diye surat yapıyor.

evet ben de giremiyorum. Bir de arkadaşlar ben kullanıcı adı ve şifreyi hatırlamıyorum. mebsis no ile alakalımıydı. tc kimlik falan?

hakimrenk' Alıntı:
evet ben de giremiyorum. Bir de arkadaşlar ben kullanıcı adı ve şifreyi hatırlamıyorum. mebsis no ile alakalımıydı. tc kimlik falan?

mebsisno veya tc kimlik no ile alakalı değil tamamen ilgili arkadaşa bağlı, ilgi müdür yardımcısı arkadaşa söylerseniz size yardımcı olur .hatta yeni isim ve şifre dahi verebilir.kolay gelsin

Geri