E-Okul 8.sınıf seçmeli bilişim ders not girişi tanımlanmış

Kodla Büyü
arkadaşlar, yaptığımız sınavı proje notu olarak girebiliyor muyuz? zümrede karar almıştık 2 sınav yapalım, diye..

QML' Alıntı:
botecii00' Alıntı:
ben meb ile görüştüm bu yıl 8.sınıflarda ders içi etkinlik ve yazılı notu girilmeyecek gelecek yıldan itibaren not girişi olacak dediler.
MEB derken tam olarak kimle görüştün? Resmi yazı alsaydın bari,kurtulurduk

bulunduğum ilçe mebi aradım bu yıl 8.sınıflar 4+4+4 e dahil olmadığı için not girişi olmayacak dedi.Yaptıysanız bile karnede görünmez diye de belirtti.Emin misiniz dedim şube müdürü ile yapılan toplantıdan çıkan sonuç bu dediler.

botecii00' Alıntı:
QML' Alıntı:
botecii00' Alıntı:
ben meb ile görüştüm bu yıl 8.sınıflarda ders içi etkinlik ve yazılı notu girilmeyecek gelecek yıldan itibaren not girişi olacak dediler.
MEB derken tam olarak kimle görüştün? Resmi yazı alsaydın bari,kurtulurduk

bulunduğum ilçe mebi aradım bu yıl 8.sınıflar 4+4+4 e dahil olmadığı için not girişi olmayacak dedi.Yaptıysanız bile karnede görünmez diye de belirtti.Emin misiniz dedim şube müdürü ile yapılan toplantıdan çıkan sonuç bu dediler.
Bende sınav notu kısmı açılmadığından yazılıları yapmışken proje notu olarak girdim.Karnede görünmezse 2. dönem girmem artık.

bende sadece 8/A sınıfı açılıyor o da proje notuna.. 8/B sınıfına not girebilmek için ders seçimi yapamıyorum.. Çok mu zordu acaba yeni sistem dışında kalan 8.sınıfların bu kapsamda olmadıklarını belirtmek :x

Lâ havle ve lâ kuvvete... ben 10 yıllık meslek hayatımda hiç bu kadar rezil bi seneye rastlamadım

Arkadaşlar Bende de dönem başında not girişi gözükmüyordu. İdareye tanımlattırmıştım ve ilk sınavları yapıp notları girmiştim. E-okul yenilenince herşey pat diye gitmişti. İdareye söylemiştim onlarda çözüm bulamamıştı. Bugün idareyle birlikte yeniden ders seçip öğretmen tanımlama işlemini yaptık(idare şifresiyle). Önceden dersin adı " Seçmeli Bilişim teknolojileri ve yazılım" iken şimdi "Seçmeli Bilişim teknolojileri "olarak değişmiş. Benim ilk girdiğim sınav notu da 1. Proje notu olarak gözüküyor ve sınav girişleri pasif durumda. Ben 2. sınavları da proje notu olarak gireceğim ve bir tane de etkinlik notu vereceğim(sözlü notu yerine). Bir de idare şifresiyle karnelere baktık. Seçmeli Bilişim Teknolojilerinin notu görünüyor karnede. Özet olarak böyle... :roll:

8. Sınıflar eski sisteme göre bilişim teknolojileri dersini almıyor mu. Ama e-okulda seçmeli bilişim teknolojileri olarak görünüyor, proje ve ders ve etkinliklere katılım notu aktif. Not gireceğiz mi girmeyeceğimiz mi? Net olarak bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Arkadaşlar bu 8'leri ne yaptınız. Bende de not girişi görünmüyor. Not girişi açık olan arkadaşların dersi bilişim tek ve yazılım olarak görünüyor olabilir mi ?

ben bir proje bir derse katılım verdim karneyi kontrol ettiğim zamanda ortalaması gözüküyor. doğru mu yanlış mı bilemiyorum ama

Arkadaşlar geçen sene 8.sınıflara not vermedik diye taaa şimdi inceleme başlatmışlar. Geçen sene not vermeyip de şimdi problem yaşayan başka arkadaşlar var mı acaba ?

Hocam,

Geçen sene 8. sınıflarda yazılı notu açık değildi. Yönetmeliğe göre en az 1 Proje ve en fazla 5 tane ders içi katılım girilmesi gerekiyordu. Bunların girilmemesinden dolayı Teog sonuçları tekrar hesaplandı.

Geri