e-okul 1. dönem notları

Kodla Büyü

martinof

Site Gezgini
arkadaşlar merhaba, e-okul 1. dönem notlarını görebiliyor muyuz biz? lazım oldu şimdi, raporlar da göstermiyor.

Bulunduğunuz eğitim öğretim yılına ait tüm notları "hızlı ders notı girişi" 'ndeki raporlar bölümünden görebilirsiniz.
Dönem sonunda idarenin bizlere verip imzalattığı not çizelgeleri...

Ortaokullar ve ilkokullar için

IOK10006R1 4,5,6,7 ve 8 Sınıflar Öğretmen Puan Çizelgeleri (Genel ve Seçmeli Dersler)
Teknoloji tasarım da hemen altta...

Liselerde benzerdir...

Eğer notlara müdahele edildiği vs iddiası varsa okul girişi yapıp öğrencinin bilgilerini gördüğünüz menüden "Öğrenci not bilgileri- ders notu girişi" bölümünden raporlarda log kayıtlarına ulaşabilirsiniz.
IOG03001_R01 Not Log

Teşekkür ederim arkadaşlar,not değiştirmelik bir durum söz konusu değil bu arada, sınav analizini çıkarmamıştım 2.sınavların.o yüzden lazımdı.
ilk ekranda sol üstten dönemi değiştirirsen olur diye tahmin ediyorum
1. Dönem seçilerek olmuyor hocam
Bulunduğunuz eğitim öğretim yılına ait tüm notları "hızlı ders notı girişi" 'ndeki raporlar bölümünden görebilirsiniz.
Dönem sonunda idarenin bizlere verip imzalattığı not çizelgeleri...

Ortaokullar ve ilkokullar için

IOK10006R1 4,5,6,7 ve 8 Sınıflar Öğretmen Puan Çizelgeleri (Genel ve Seçmeli Dersler)
Teknoloji tasarım da hemen altta...

Liselerde benzerdir...
Bunu da denedim,bu da olmuyor malesef, yarın okulda idareden isteyeyim en iyisi. Çok teşekkür ederim yeniden

Not fişlerini teslim ettiğiniz ilgili müdür yardımcısından rica edin hocam. Not fişlerini size verebilir.

arkadaşlarn yazdığı yöntemler ile görünmüyor hocam malesef. ders içi performans analizi yapmak için ihtiyacım oldu tek tek öğrenci üzerine ders notu giriyormuş gibi tıklayarak gördüm

E-okul dönem geçişi yaptığı için görülemez diye biliyorum. Zira ben de başarı oranları için bakmak istedim fakat geçiş yapıldığını söylediler, ben de çıktılara tek tek bakmak zorunda kaldım...

1.
Bunu da denedim,bu da olmuyor malesef, yarın okulda idareden isteyeyim en iyisi. Çok teşekkür ederim yeniden
Hocam ben alabiliyorum, hatta excel aktarabiliyorum. İdareniz öğretmenlere yetki tanımlarken belki eksik tanımlamıştır... Screenshot_20200210-132052_Chrome.jpg

İdare tüm okulu alabilirken siz sadece size tanımlı sınıfları alabilirsiniz. (Yetkilendirmede TC kimlik no kısıtlaması)

Eğer notlara müdahele edildiği vs iddiası varsa okul girişi yapıp öğrencinin bilgilerini gördüğünüz menüden "Öğrenci not bilgileri- ders notu girişi" bölümünden raporlarda log kayıtlarına ulaşabilirsiniz.
IOG03001_R01 Not Log
öğrendiğim iyi oldu teşekkürler

Geri