E-Okul Öğrencinin okuduğu kitaplar Hakkında bir soru.

Kodla Büyü

seferzafer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu e-okul ben de sürekli şöyle bir saçmalık yapıyor. Müdür yardımcısı emekli olduğundan (zamansız) müdür de anlamadığından mecburen bu iş bize kaldı. Öğretmenlerin öğrencilerin okuduğu kitapların türünü ve sayısını yazmaları için bir bölüm var öğretmenlere bu yetkileri vermeme rağmen o menüye tıklandığında sürekli e-okul şifre giriş bölümüne atıyor. Bu tarz bir problemle karşılaşan var mı? Teşekkürler.

Aynı problem benim evdeki bilgisayarda olmuştu. Problemi programsal olarak çözmeye çalıştım ama beceremeyince (zaten vakti gelmişti, bahane oldu) format attım.
Birde Firefox kurarak deneyin bakalım.

aynı sorun bende de var hocam. idareden kaynaklanan bir şey diye duşunuyorum. ama diğer öğretmenler sayfaya ulaşabiliyorlar.

Arkadaşlar benim sorun öğretmen grubuna verilen yetkiden kaynaklanıyormuş, yeniden yetki verince hallettim düzeldi.
Meb e-okul yetkileri diye bir dosya hazırlamış duyurular bölümünde görünüyor e-okulda, ona göre yetki vermiştim orada bir bölümün yetkisini yazmayı unutmuşlar
o nedenle olmuyordu. Kendim sonradan düzeltttim. Teşekkürler.

Yani sorunun nedeni idarenin yetkilendirmesinden kaynaklanıyor. Bizde idare ben olduğumdan şu ara benden kaynaklanıyormuş :oops:

Geri