E-Kurs Modülü üzerinden Toplu EBA Şifresi Alan Program

Kodla Büyü
Nesne başvurusu bir nesnenin örneğine ayarlanmadı.

uyarısı veriyor "devam" deyincede şifre vermiyor. bu hatayı nasıl duzeltecem acaba

win xp de de , win7 de de aynı hatayı alıyorum.

yardım lutfen

ÇALIŞTI: HATALAR İÇİN EK AYARLAR

alonewolfselman' Alıntı:
Sorunu çözdüm hocam. Office 2013 lerde genelde bu hata oluyırmuş. Sitedeki programları kurunca sorun çözülüyor.
http://uzmanim.net/soru/the-microso...stered-on-the-local-machine/1822#gonderi-1823

Benim şu an çalışıyor.

Programı Yapandan Allah Razı olsun çok işimize yaradı.

Buradaki yüklemeleri yaptıktan sonra. hata kalktı.
C Dizinine atılan dosyalar için extra izin istiyor. Buradaki dosyalar sadece salt okunur olarak ayarlandığı için dosya kaydedilmiyor. Onun için
önce C dizinindeki tckimlik.xlsx dosyasını excelde açın daha sonra programı çalıştırıp tüm listenin dolmasını bekleyin. Doğrudan kaydederseniz C dizinine kaydedemeyecektir başka bir dizine farklı kaydedin.

Re: ÇALIŞTI: HATALAR İÇİN EK AYARLAR

gokhanbicer' Alıntı:
alonewolfselman' Alıntı:
Sorunu çözdüm hocam. Office 2013 lerde genelde bu hata oluyırmuş. Sitedeki programları kurunca sorun çözülüyor.
http://uzmanim.net/soru/the-microso...stered-on-the-local-machine/1822#gonderi-1823

Benim şu an çalışıyor.

Programı Yapandan Allah Razı olsun çok işimize yaradı.

Buradaki yüklemeleri yaptıktan sonra. hata kalktı.
C Dizinine atılan dosyalar için extra izin istiyor. Buradaki dosyalar sadece salt okunur olarak ayarlandığı için dosya kaydedilmiyor. Onun için
önce C dizinindeki tckimlik.xlsx dosyasını excelde açın daha sonra programı çalıştırıp tüm listenin dolmasını bekleyin. Doğrudan kaydederseniz C dizinine kaydedemeyecektir başka bir dizine farklı kaydedin.

C: deki EXCEL dosyası açıkken programı çalıştırın. Yeterli...

Arkadaşlar bu programda giriş yapınca neden e-kurs sayfası açılıyor. Eba öğrenci şifresi oradan veriliyormu. Veriliyorsa nasıl? eba açılması gerekmezmi?

.

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    8.8 KB · Görüntüleme: 580
Zümrem birkez daha eline sağlık. Çok faydalı bir program olduğunu bugün bir kez daha gördük :mrgreen:

Eyvallah hocam bunu daha da geliştirmek lazım onu görüyorum bakalım bu yıl BTR görevi gelirse müsait bir zamanda eksikliklerini gidermeye çalışacağım inşaAllah.

erakcora' Alıntı:
truva atı var diyor , 360sec
Bazı virüs programları sırf exe uzantılı diye uyarı verebiliyor hocam. Güvenilir olduğundan emin olabilirsiniz. Güvenilir olmasaydı zaten kodları paylaşmazdım hocam. Virüs programını bir müddet devre dışı bırakıp işlemine devam edebilirsiniz hocam.

hocam ellerinize sağlık, çok yararlı bir program. yalnız ben alamadım listeyi. aslında tüm şifreleri alıyor açılan sayfada görüyorum lakin ezcel dosyasına yazdırmıyor. c:/ deki excel dosyasını açık tutup yaptım yine olmadı. sorun nedir acaba?

Öğrenci bulunamadı, bu öğrenci okulunuzda kayıtlı olmayabilir hatası verip şifre bölümüne tc kimlik numaralarını yazmaya başladı. Tamamına tc kimlik numaralarını dolduruyor. Bu duruma napabilirim arkadaşlar.

oguz42' Alıntı:
Öğrenci bulunamadı, bu öğrenci okulunuzda kayıtlı olmayabilir hatası verip şifre bölümüne tc kimlik numaralarını yazmaya başladı. Tamamına tc kimlik numaralarını dolduruyor. Bu duruma napabilirim arkadaşlar.
bende de aynısı oluyor

Merhaba
E-okuldan tc kimlik nolu listeyi nasıl alıyoruz? Ben beceremedim. Raporlar ekranında yok. (İdarenin şifresi ile baktım)
Ben mi göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

yupo' Alıntı:
Merhaba
E-okuldan tc kimlik nolu listeyi nasıl alıyoruz? Ben beceremedim. Raporlar ekranında yok. (İdarenin şifresi ile baktım)
Ben mi göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Tc kimlik numaralı listeyi resim ekleme bölümünden kopyala yapıştırla alabilirsiniz hocam.Tümünü listeleyi seçiniz.

Geri