e-konferansta kuşadasında seminere katılan arkadaşlar

Kodla Büyü

skydive707

Aktif Üye
e-konferansta kuşadasında seminere katılan arkadaşlar izlenimlerinizi bekliyoruz.
sabah kaçta başlıyor konferanslar
kıyafet serbest mi
ödemeler nerede yapılıyor
kaç gün izinli oluyoruz
kalacak yer nasıl ayarlanıyor.
cevaplarınızı bekliyoruz.
10-11 deki seminere katılacağıuz...

Seminer bitiminde bilgilendirme olursa süper olur.. Bu arada manisadan giden varsa haberleşelim

bende yazdım ama cevap yazan olmadı. 10 - 11 mayıs grubundayım bende. aynı soruları sordum ama.......

hocam seminere katılmamak için rapor almak mı gerekiyor, yoksa illa katılmak zorundamıyız

bilgisizliğimi hoşgörün arkadaşlar da ne semineridir? ne zaman başvuru yapıldı? başvurmak isteyenler için tren kaçtı mı?

kendi derdime düşerken kaçırmışım bazı şeyleri

cyln' Alıntı:
bilgisizliğimi hoşgörün arkadaşlar da ne semineridir? ne zaman başvuru yapıldı? başvurmak isteyenler için tren kaçtı mı?

şahsen ben başvurmadım benim adıma başvuru yapmışlar kim yapmış onuda bilemiyorum. Saçma sapan bi iş yani. E konferans salon görevlisi olacaz galiba ve yazın işimiz var yanii.

Erken açılmış bir konu. Henüz giden yok. İlk gurup bugün ve yarın, ikinci gurup 5-6 mayıs, ücüncü gurup 10-11 mayıs
ilk giden guruptaki arkadaşlar yarın yazmaya başlarlar.

cyln' Alıntı:

ben başvurmadım. sabah sabah müdür yardımcısı çağırdı ve hayırlı olsun kuşadasında seminere gidiyorsunuz dedi. haberim o zaman oldu. hayırlı bitşey olsa bizi göndermezler eminim. yine ve yeniden angarya bir iş daha geliyor demektir. gitsek mi gitmesek mi? bilmiyorum. zonguldaktan gidecekler ne düşünüyor bu konuda.....

hocam beni de görevlendirdi idaremiz ama bana resmi bir yazı ile bildirilmedi seminere katılacağım . çok mühim bir olay olsaydı resmi yazıyla bildirirlerdi diye düşünüyorum . Acele ile yapılmış bir iş olarak görüyorum .

ya şimdi sorarım ben bizim haberimiz olmadan bizi resen bi yere alıyorlar ve haber vermiyorlar bu konudaki bizim sorumluluğumuz nedir ?
ciddi anlamda haberimiz olmayan konudan nasıl sorumlu tutuluruz ? ilk defa burada duydum bu semineri hocam .

resmi yazı verdiler bana hocam... bu seminer ilerde bizim üzerimize yıkılacak yeni angarya işlerin habercisi....

yokkkkkkkkkk muuuuuuuuuuu? arkadaşlar ya 3-4 mayıs grubu anlatsanız artık şu semineri....

bana öle bi haber gelmedi..neye göre seçmişler bunlar yaaa...
ayrıca desenize temmuz da kesinleşti seminerrr

bende mardinden 10-11 mayıs seminerine katılacam... yol 25 saat sürüyor...resen almışlar başvuruyu ...

Geri