e-Konferans Salon Yöneticiliği Semineri

Kodla Büyü
Galiba her ilçeden 1 kişi seçmişler. O ilçenin merkez okulundaki bilgisayar öğretmeni. Benim tahminim.

hocam iller merkezde ve ilçelerde e-konferans salonlarından sorumlu birer temsilci belirlediler..İşte belirledikleri bu kişileri şimdi seminere alıyorlar....

merhaba arkadaşlar ben de ığdırdan katılıyorum bu seminere. görev bana da resen verilmiş. sağolsun ığdırdan bir öğretmen arkadaş sayesinde haberim oldu, okula yazı falan gelmedi bu konuyla ilgili. hizmet içi seminer veya kurslara katılımlarda. yolculuk süresi + kurs süresi görevli izinli sayılıyorsunuz, ekders kesinlikle kesilmiyor. ben daha önceden kuş adası turizm ve otelcilik te 10 günlük bir tübitak çalıştayına katılmıştım.
1-tüm otel masrafları (yeme-içme-yatak(3 kişilik odalarda)),
2-yol masrafları (taksi parasına kadar),
3-bir de günlüğü 35 tl den toplam 350 tl para
ödenmişti. açıkçası harcadığımdan fazlası cebime geri dönmüştü. tabi önemli olan para değil o çalıştayda çok insanlarla tanışmış, çok yeni şeyler öğrenmiştim.
oteli çok beğenmiştim. yemekler açık büfe ve çok lezzetliydi :) odalar tertemiz, lobisi deniz manzaralı, güzel bir oteldi.
not: bu hizmetiçi eğitim harcırahlarını yapan kişi beni arayıp tek tek sormuştu, yol parası ne kadar harcadın diye. kuş adasında indiğinizde sizi otele kadar götürecek araç(otobüs-dolmuş) yok taksiye binmek gerekiyordu diye belirtip taksi parasına kadar hesaplattırmıştım.

arkadaşlar, seminer bana da resen çıkmış. sabah 8de başlıyor diye yazıyor, pazar akşamından okulun hotelinde kalınabilir mi acaba? bilgisi olan var mı?

ben bilgisayar öğretmeni değilim sayın hocam
cpu.gif

Geri