E-KONFERANS iptal mi arkadaşlar?

Kodla Büyü

ataman66

Üye
sabah şube müdürü geldi konferans salonunda kullandığımız ilçeye ait olan bilgisayar kamera kulaklık felan hepsini aldı gitti. haftaya yoğunluktan dolayı iptal olmuş heralde dedi... doğrumudur? yoksa sade bizim salonmu iptal

Hocam konferanslar için şu an iptal yok..Ama sizin salonla alakalı birşeyler olabilir

yok hocam benim bildiğim öyle bir şey.

daha bugün akşamüzeri telefon geldi. konferans yarım saat önce başlayacak diye.

bu arada bizim müdürler kendi bilgisayarlarından dinlemek istemişler. ilden ret cevabı gelmiş. gidin olmanız gereken salonda girin kimse şifresini size veremez demişler. (benden şifremi istedi şahsidir veremem demiştim de :D )

İdareci bir arkdaşda bana okula yazı geldiğini konferansların eylül ayına kadar iptal edildiğini(yanlış okumamışsa) söyledi. Nekadar doğrudur bilemem...

Son gelen mesaj:

Sayın Moderatör ; 28 Mayıs 2012 Pazartesi günü başlayacak olan İnsan kaynakları Genel Müdürlüğü’nün İdarecilere yönelik uzaktan eğitimi Sayın Bakanımızın emri ile saat 9:00 da başlayacaktır.Moderatörler saat 08:00 ile 08:45 arası sisteme girmiş olmaları gerekmektedir. Sisteme giriş saat 08:45 de kapatılacaktır.İyi çalışmalar dilerim.
Volkan AKÇAYBilgi İşlem Grup Başkanı

Bu mesaja göre toplantıların iptal edilmesi diye bir şey yok. Aksine daha da önem verildiğini gösteriyor.

ataman66' Alıntı:
sabah şube müdürü geldi konferans salonunda kullandığımız ilçeye ait olan bilgisayar kamera kulaklık felan hepsini aldı gitti. haftaya yoğunluktan dolayı iptal olmuş heralde dedi... doğrumudur? yoksa sade bizim salonmu iptal

Hocam her toplantıdan sonra sizden bilgisayarı alıp her toplantı öncesi geri vereceklerse işiniz var demektir.

Sanki çocuğa emanet veriyorlar.

Bence donanımları alın bir daha geri vermeyin. Toplantıdan 1-2 saat önce size bilgisayarı sistemi çokmüş bir şekilde verirlerse sıkıntı yaşarsınız.

ya arkdaşlar bu konferansın notları lazım. verilen adrese girdim kaldırılmış heralde.

Geri