e-Kampüs uzaktan eğitimde kendinize ait sanal sınıf

Kodla Büyü
Re: Multisim konusunda yardım. Kendinize ait sanal sınf.

ilköğretim için çalışmalarınızı büyük bi sabırla bekliyoruz Niyazi Bey, eğitim sitelerinin hiçbiri ilköğretimdeki BT dersi için bir çalışma yapmıyor seçmeli ders olduğu için, ama öğrencilerin bu derse ısınabilmesi için ve bilgisayarı bir ders aracı olarak görmeleri için bizim de bu tarz materyallere ihtiyacımız var. Şimdiden elinize sağlık, çalışmalarınız için teşekkürler

tanes' Alıntı:
ilköğretim için çalışmalarınızı büyük bi sabırla bekliyoruz Niyazi Bey, eğitim sitelerinin hiçbiri ilköğretimdeki BT dersi için bir çalışma yapmıyor seçmeli ders olduğu için, ama öğrencilerin bu derse ısınabilmesi için ve bilgisayarı bir ders aracı olarak görmeleri için bizim de bu tarz materyallere ihtiyacımız var. Şimdiden elinize sağlık, çalışmalarınız için teşekkürler

İlginize teşekkürler Hocam ancak ilk öğretim için çalışma düşünmüyoruz. Bizim ihtisas sahamız bellidir. Mesleki eğitim ve sürekli eğitim. Önümüzdeki dönem çok ciddi bir Sayısal Sistemler (Digital Electronic), Networking+ (Çok detaylı CompTIA ağ eğitimi) planlıyoruz. ECDL anlamında bir eğitim için ise çeşitli üniversiteler ile görüşüyoruz.

Hocam size bu konu hakkında mail attım ama cevap gelmedi.

Ülkemizde öğrendiklerin kaynaklı olarak kendisini bu millete karşı borçlu hisseden insanlar olduğunu görmek bizleri çok memnun etti. 4 yıllık bilişim Teknolojileri öğretmeniyim acizane elimizden geldiğince her türlü katkı sağlamaya hazır olduğumu ( elimizden gelirse ) belirtmek isterim. Çalışmalarınızdan dolayı sonsuz tebrik ederim...

Not : BTT dersine şu an girmediğim için aktif kullanamıyorum ekampüs sınıfı ve mümkünmüdür bilmiyorum ama bu sanal sınıf projesini web tasarım dersi için de yapabilirmiyiz bize bu noktada yardımcı olursanız sevinirim...

mgvmurat' Alıntı:
Ülkemizde öğrendiklerin kaynaklı olarak kendisini bu millete karşı borçlu hisseden insanlar olduğunu görmek bizleri çok memnun etti. 4 yıllık bilişim Teknolojileri öğretmeniyim acizane elimizden geldiğince her türlü katkı sağlamaya hazır olduğumu ( elimizden gelirse ) belirtmek isterim. Çalışmalarınızdan dolayı sonsuz tebrik ederim...

Not : BTT dersine şu an girmediğim için aktif kullanamıyorum ekampüs sınıfı ve mümkünmüdür bilmiyorum ama bu sanal sınıf projesini web tasarım dersi için de yapabilirmiyiz bize bu noktada yardımcı olursanız sevinirim...

Öncelikle ilginize ve övgünüze teşekkür ederim. Belki çok sitem dolu bir söz olacak ve şahsınızı da ayrıca tenzih ederim ama, "BilgisayarBilişim.NET" üyesi birçok öğretmen de dahil toplumunda önde olması gereken eğitimcilerin, bu veya benzer çalışmalarımıza gerçek anlamda çok istekli olmadığını görmek beni çok üzmektedir.

İnsanların başlangıçta istekli görünmeleri, aslında yapabilecekleri çok şey olduğunu fark etmeleri, bir an için insanı ne kadar umutlandırsa da, bir süre sonra yine güncel absürd konulara dönmeleri, hissiyatlarını kaybettiklerini görmek ve hatta az da olsa bazılarında farklı beklentiler sezinlemek inanılmaz acı.

Hep düşünmüşümdür; "Acaba ben ne yapardım?" diye, ama herhalde ben her argumanı doğru değerlendiremiyorum ve kesinlikle empati yeteneğinden yoksunum.

Saygılar, sevgiler.

Kesinlikle sitem değil sadece hakikat...
Rahata alışmışız ve kapasitemizi zorlamak işimize gelmiyor.
Ben de dahil olmak üzere...
Saygılar

cakil1907' Alıntı:
Hocam hala tek sınıf mı açabiliyoruz..Açılabilecek sınıf sayısının artırılması mümkün mü?

Merhaba,

Çok yoğun olarak yeni yazılıma geçmeye çalışıyoruz. LMS'in yenisinde mümkün olacak. Haber veririm.

Öncelikle sevgiler, saygılar. Bu projenizde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Sizler gibi içe kapanmamış, geleneksel yolu değiştirmeye çalışan, sürekli yenilik ve daha iyi bir eğitim sağlama amacı güden meslektaşlarımı görmek beni mutlu ediyor.
Yeni haberim oldu sitenizden. Benzer bir projeyi bizde düşünüyorduk (hala düşünüyoruz) Aranıza katılıp, bu deneyimi yaşamayı ve sürdürmeyi çok istiyorum. Size mail atacağım birazdan.

bitirme sınavlarından ilk 2 sine girdim ve 75 kaldım sınava giren ve bitiren arkadaşlardan yardım bekliyorum
şimdiden teşekürler

Geri