E-DERGİ PROGRAMI

Kodla Büyü
Bende böyle birşey var. Bilgisayarıma format atmama neden olsada sanırım sonunda çalıştırdım. hiç bir yerinde trial yazmıyor
.
Fresh Flash Catalog
.
Yapabildiklerine küçük bir örnek. Burda sadece resim eklenmiş ama isterseniz
+Yazı
+resim
+flash
+OLE nesnesi
+Video
ekleyebiliyorsunuz
.
http://www.webpasaji.com/pageflip/deneme.swf
.

hala deneme aşamasında. açılışta 30 gün yazıyor hala onu kaldıramadım bi türlü. ama sorunsuz bir şekilde istediğimi yapıyorum şu ana kadar. süre bitiminden sonra yayınlamam daha doğru.
programın ***** i de var elimde ama o ***** i yükleyecem diye antivirüsü devre dışı bıraktım ve bir daha aktive edemedim sonra mecburen format attım :D
o yüzden sağlıklı çalışır hala getirmeden yayınlamayayım dedim

BaRBaRYaN35' Alıntı:
hala deneme aşamasında. açılışta 30 gün yazıyor hala onu kaldıramadım bi türlü. ama sorunsuz bir şekilde istediğimi yapıyorum şu ana kadar. süre bitiminden sonra yayınlamam daha doğru.
programın **** i de var elimde ama o **** i yükleyecem diye antivirüsü devre dışı bıraktım ve bir daha aktive edemedim sonra mecburen format attım :D
Hocam süre bittimi noldu tam aradığım programmış paylaşırsanız mutlu olurum

güzel programmış. kullanabiliriz. teşekkürler. artık arayıp buluruz.

BaRBaRYaN35' Alıntı:
programın **** i de var elimde ama o **** i yükleyecem diye antivirüsü devre dışı bıraktım ve bir daha aktive edemedim sonra mecburen format attım :D
evet sayın hocam
gerçekten de fresh flash catalog bunun için biçilmiş kaftan....ve kullanımı çok basit....kısacası mükemmel..
sorun trial olması...
barbaryan35 hocamdan cevap bekliyoruz..saygılarımla

FLIP Flash Album Deluxe 1.3.exe
En güzeli ve çalıştığım flipbook bu Belkide menülerinin % 50 si Türkçe olduğu içindir.
v 1.8 daha fonksiyonel.(not;v1.8 Bazı eklentileri ben kullanamadım)Bencede daha yüksek versiyonlarını ısrarla arayınız.Başka yerlerde gezmeyiniz .En kalitesi bu.Ana menüleride Türkçe.Bir iki gün kafa patlatmak gerekiyor ancak ondan sonra istedinizi alıyorsunuz.
.
Yada tek çeşitli bir çözüm isteyen benim siteyi download etsin.

hocam sothink glanda da yapabılırsın..
album die bölümü var, flip seciyorsun..
çok guzel oluyor ben kullandım..
tavsiye ederim..

cihanmnsl' Alıntı:
BaRBaRYaN35' Alıntı:
evet sayın hocam
gerçekten de fresh flash catalog bunun için biçilmiş kaftan....ve kullanımı çok basit....kısacası mükemmel..
sorun trial olması...
barbaryan35 hocamdan cevap bekliyoruz..saygılarımla

BUYUR

güzel program ama öksürük şurubu uymadı. şurup 3.1 için sanırım, sitesinden 3.5 ve googledan arayıp 3.1 i de buldum denedim hala trial diyor.

düzenlemeyi fla dosyaları mevcut fakat not defteri ile açıp sayfa boyutu vs düzenleyebiliyorsunuz kullanımı gayet kolay.

ben power pointte denedim gayet güzel şeyler yapılabiliyor sonrada pdf ye çeviriyorum. kesinlikle ne bir kayma ne de bozulma oluyor. resime cevirince biraz bozuluyor.

bende dergi hazırlayıp, mail ile velilerimize atmak istiyorum, bu programlarla mümkünmüdür?(Fresh Flash , flashpageflip)

tavsiye edecegimiz baska birsey varmı?

Geri