Eşim Okul müdürüm oldu :)

Kodla Büyü
e_sa' Alıntı:
bence kesinlikle karı koca aynı okulda olmamalı.heleki bunlardan biri idareciyse.mutlaka ayrım olacaktır ve mutlaka hatalar yapılacaktır.emin olun herkesin gözü sizin üzerinizde olacak hatalar çoğaldıkça isyanlar olcak ve huzurunuz bozulacaktır.ben böyle bi okulda çalışıyorum çünkü.müdürün toplantısı mı var karısıda glmiyo, çocukmu rahatsızlandı hanfendi 1 hafta yok,müdüre hizmet içi eğitim mi çıktı karısını alır gider gibi...daha neler neler.ama ek dersi ne hikmetse hep full alır.MEB in buna bi an önce çözüm bulması kesinlikle karı kocanın aynı okulda çalışmasını engellemesi gerekir.
Pardon da hocam müdürünüz bulunduğu mevkiyi sonuna kadar kötüye kullanmış, sizler de susmuş ve izlemişsiniz. İşini düzgün yapan bir müdürün eşiyle aynı okulda olmasının sorun olacağını düşünmüyorum. Belki -ister istemez- ufak tefek görmezden gelmeler olabilir sonuçta insanız ama bu kadarı da göreve ihanetttir. Bu durum karı kocanın aynı okulda olması ile ilgili bir durum değil kişinin sütü bozukluğundan ileri gelir.

zik_zak' Alıntı:
okuldan ne zaman çıkmak isterdiğinizde müdürünüze msj atmanız yeterli hocam "aşkım ben çıkıyorum, akşama ne yemek istersin, ha sen formatörsün 5 e kadar kalacan diyorsan akşama aç kalırsın haberin olsun" :D
:puhaha: ne güzel bir durum bir formatör için özellikle. tüm yaşanan sıkıntılar müdür odaklı zaten formatörlükte, hiç bir iş yapmasan bile niye yapmadın diyen olmaz, müdürün bilgisayardan anlıyorsa yerine yapar hocam :p
sizden mutlusu yoktur şu anda, çocuk+aynı okulda müdür eş bir öğretmen için rüya gibi birşey :lol: nazar değmesin, hayırlı olsun.

senin adına çok sevindim hayırlı olsun bize o kadar haksızık yapılıyor ki sen eşinle çalışınca mı haksızlık oluyor bayan öğretmenleri formatörlük adı altında rezil ettiler bu da bir gerçek

Müdüre ezdirmeyin kendinizi, hakkınızı arayın hocam. Görev dışı birşey isterse yapmayın. O kendi görevlerini yapsın, siz kendinizinkini. :mrgreen:

advena' Alıntı:
e_sa' Alıntı:
bence kesinlikle karı koca aynı okulda olmamalı.heleki bunlardan biri idareciyse.mutlaka ayrım olacaktır ve mutlaka hatalar yapılacaktır.emin olun herkesin gözü sizin üzerinizde olacak hatalar çoğaldıkça isyanlar olcak ve huzurunuz bozulacaktır.ben böyle bi okulda çalışıyorum çünkü.müdürün toplantısı mı var karısıda glmiyo, çocukmu rahatsızlandı hanfendi 1 hafta yok,müdüre hizmet içi eğitim mi çıktı karısını alır gider gibi...daha neler neler.ama ek dersi ne hikmetse hep full alır.MEB in buna bi an önce çözüm bulması kesinlikle karı kocanın aynı okulda çalışmasını engellemesi gerekir.
Pardon da hocam müdürünüz bulunduğu mevkiyi sonuna kadar kötüye kullanmış, sizler de susmuş ve izlemişsiniz. İşini düzgün yapan bir müdürün eşiyle aynı okulda olmasının sorun olacağını düşünmüyorum. Belki -ister istemez- ufak tefek görmezden gelmeler olabilir sonuçta insanız ama bu kadarı da göreve ihanetttir. Bu durum karı kocanın aynı okulda olması ile ilgili bir durum değil kişinin sütü bozukluğundan ileri gelir.

VALLA HOCAM HİÇDE SUSMADIK.OKULDAN MÜFETTİŞLER EKSİK OLMUYO.SÜREKLİ BİRİLERİ ŞİKAYET EDİYO.AMA ADAMLAR Bİ ŞEKİLDE İŞİN İÇİNDEN SIYRILIYO.BENCE KESİNLİKLE AYNI OKULDA OLMAMALILAR. EN BASİTİNDEN KARISI BİRİYLE TARTIŞSA MÜDÜRDE İSTER İSTEMEZ TAKACAK ONA. KİMİ HAKLI BULCAK TABİKİ KARISINI.SONUÇTA İNSANOĞLU ÇİĞ SÜT EMMİŞ.NEKADAR NEREYEKADAR ADİL OLABİLİRKİ.

neşem' Alıntı:
Arkadaslar önceki okullarda neler yasadıgımı bilemezsiniz yarıyıl tatilinde izin vermedi okul mudurm, sabahı öğleciydi okul 7 den 5:30 kadar beni okulda tuttu , her gun yatıyorsunuz bu formatorler ne iş yapar diye göndermeler her işi üstüme yıkmalar , bir gun hasta olsam kaytarmaya yer arıyorsun demeler neler neler ben bir mudurle en kötu ne yaşanacaksa onları yasadım olaylar buyudu birbirimizi mlii eğitime sikayet ettik :) hepsi geçti çok sukur artık benim için iyi olacak:)) lütfen kıskanmayın :p

Hocam şimdi de siz izin vermezsiniz, zaten izin almadan da gidemez gibime geliyor :lol:

hocam şimdi işiniz daha zor. diğer personel en küçük töleransı bile yeri geldiğinde aleyhinizde kullanacaktır. okul ortamı güzel, arkamızdan konuşmazlar diye düşünmeyin sakın.

Bence iyi olmamış.
Şahsi düşencem;
Dengesizin biri eşini üzer, toplantı v.s müdahale etsen edemezsin.Etmesen olmaz.Bence kötü

aslında üzülmeniz lazım hocam. artık istesenizde istemesenizde 15 tatilde ve yaz tatilinde okuldasınız, daha önce müdürlerin verdiği işleri beğenmeyip yapmaya biliyordun şimdi eşinizede hayır diyemezsiniz. üstüne okula birde mutfak kurarsa evi okula taşırsınız artık :D

Geri