Eşim Okul müdürüm oldu :)

Kodla Büyü

neşem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar bu yıl oğlum bana çok ugurlu geldi ve eşim son yapılan idareci atamalarında benim okuluma mudur olarak atandı.Bundan sonra formatorluk bana guzel :))

:puhaha: :puhaha: :puhaha:

Ben de hatunu müdürlük sınavına sokayım bari:D

Okula uğramam hahaha

Allah aranızı bozmasın hocam. :lol: Makam adamı değiştirirse, boş derslere hep sizi sokarmış, kasa taşıttırırmış, nöbet yazarmış :puhaha:

Şaka bir yana; hayırlı olsun.

Arkadaslar önceki okullarda neler yasadıgımı bilemezsiniz yarıyıl tatilinde izin vermedi okul mudurm, sabahı öğleciydi okul 7 den 5:30 kadar beni okulda tuttu , her gun yatıyorsunuz bu formatorler ne iş yapar diye göndermeler her işi üstüme yıkmalar , bir gun hasta olsam kaytarmaya yer arıyorsun demeler neler neler ben bir mudurle en kötu ne yaşanacaksa onları yasadım olaylar buyudu birbirimizi mlii eğitime sikayet ettik :) hepsi geçti çok sukur artık benim için iyi olacak:)) lütfen kıskanmayın :p

iyidileklerde bulunun bana eski müdür süt iznimi kullandıracak mı diye kara kara düşünürken buyuk bir sevinç oldu...

wertyu6' Alıntı:
eylem olursa gelmezsiniz artık.
hocam 3 aylık bebeğim var bu durumla alaksı yok zaten izindeyim bu yıl ücretsiz izin alıp dönemi kapatacagım .Sürekli hasta oluyor eger eylem oğlum biraz daha buyuyp bana ihtiyacı kalmadıgında yapılırsa elbette geleceğim..

eşiniz için hayırlısı olsun. ama sizin için bence hoş bir durum değil küçük bişey olacak eşine ayrıcalıklı davranıyor olur laf söz farklı olacak yanınızdaki arkadaşlar hep temkinli olacaklar sizin yanınızda vs vs

umarım okulunuzda fazla öğretmen ve hizmetli yoktur. yoksa dedikodular alır başını gider.

eşimle aynı okulda çalışıyorum bir daha aynı okulda çalışmayı düşünmüyorum. hele idareci öğretmen olarak hiç mi hiç

daha önce iki farklı okulda eşimle çalıştık bu üçüncü olacak ilkinde sıkıntı yasadık ama su an evlilikte de uzun bir zaman gecti biribirmizi iyice tanıdık alıstık neyi nasıl yapacagımız konusunda çok tecrube edindik. Haklısınız dedikodular olacak, bunun gibi sıkıntılar da ama eski mudurlerle yasadıgım sorunları dusununce ve diğer öğretmenlerin formtor olarak sürekli sizlerin de yasadıgı problemleri düşündüğümüz de benim için daha iyi olacagına inanıyorum. Yıllardır idareyle çektiğim sıkıntılar yetsn artık biraz rahatlamak benim de hakkım..İnşallah hayırlısı ollur...

okuldan ne zaman çıkmak isterdiğinizde müdürünüze msj atmanız yeterli hocam "aşkım ben çıkıyorum, akşama ne yemek istersin, ha sen formatörsün 5 e kadar kalacan diyorsan akşama aç kalırsın haberin olsun" :D

zik_zak' Alıntı:
okuldan ne zaman çıkmak isterdiğinizde müdürünüze msj atmanız yeterli hocam "aşkım ben çıkıyorum, akşama ne yemek istersin, ha sen formatörsün 5 e kadar kalacan diyorsan akşama aç kalırsın haberin olsun" :D
:D :D

O değilde bide hanımların müdür olduğunu düşünün okuldan hiç çıkamazsınız. Öğleden sonra kaçmak istersen müdüre hanım neredesin bende evde yokum nerelere gittin mesai saatin bitmedi diyip disiplin suçu bile verdirir adama :)

hayırlı olsun hocam..idareyle yaşadığımız sıkıntıları düşününce haklısınız... gerçekten sizin için iyi olmuş...çok şanslısınız

hayırlı olsun haketmiş müdür olmuş. Formatörken okul yönetimini ele geçirmişsiniz. :D

çok güzel olmuş hocam..kötü olmuş diyen arkadaşlar her şeyi de kötüye yormayalım artık..birimiz biraz rahatlayacak işte ne güzel...hayırlı olssuuuuunnnn :D

bence kesinlikle karı koca aynı okulda olmamalı.heleki bunlardan biri idareciyse.mutlaka ayrım olacaktır ve mutlaka hatalar yapılacaktır.emin olun herkesin gözü sizin üzerinizde olacak hatalar çoğaldıkça isyanlar olcak ve huzurunuz bozulacaktır.ben böyle bi okulda çalışıyorum çünkü.müdürün toplantısı mı var karısıda glmiyo, çocukmu rahatsızlandı hanfendi 1 hafta yok,müdüre hizmet içi eğitim mi çıktı karısını alır gider gibi...daha neler neler.ama ek dersi ne hikmetse hep full alır.MEB in buna bi an önce çözüm bulması kesinlikle karı kocanın aynı okulda çalışmasını engellemesi gerekir.

Geri