eş durumu açılmadı hala değil mi?

Kodla Büyü
arkadaşlar eşim eş özrüne basvuracak ama benim mebbis te hala eski okulum görünüyor.bir hafta önce göreve baslama işlemlerimi yaptım oysa ki

piyade' Alıntı:
arkadaşlar eşim eş özrüne basvuracak ama benim mebbis te hala eski okulum görünüyor.bir hafta önce göreve baslama işlemlerimi yaptım oysa ki

hocam sorun olmaz ancak yenisi görünsün istiyorsanız yeni okulunuzdan şifremi unuttum deyip size yeni şifre vermelerini isteyin sorun düzelecektir.

saygılar

cexen' Alıntı:
piyade' Alıntı:

hocam sorun olmaz ancak yenisi görünsün istiyorsanız yeni okulunuzdan şifremi unuttum deyip size yeni şifre vermelerini isteyin sorun düzelecektir.

saygılar
eşim başvuru yaparken kararnamemi kullanarak yapabilir mi hocam .onun eş bilgileri kısmındada çalıştığım yer eski görev yerim olarak görünüyor hala

piyade' Alıntı:
cexen' Alıntı:
piyade' Alıntı:

saygılar
eşim başvuru yaparken kararnamemi kullanarak yapabilir mi hocam .onun eş bilgileri kısmındada çalıştığım yer eski görev yerim olarak görünüyor hala
hocam geçen seneki klavuzda kararname ile başvuru yapılabilir yazıyordu bu sene aynı ifade varsa başvurabilir benim eşim geçtiğimiz sene kararname ile başvurmuştu ben göreve başlamamıştım

slm arkadaşlar şuan sisteme baktım eş durumu özrü için başvuru ekranı açılmış gibi ama içerik şubat döneminin başvuru ekranını eklemişler birşey güncellememişler o zmaanki bilgiler duruyor :)

benim gibi girip bakan varsa görecektir. Çok ilginç duyurusu çok önceden yapılan bir başvuru ekranının bu kadar geç düzenlenip uygulatılması :(

Eşin Çalıştığı Kurum ve Adresi kısmına ne yazmalı çünkü Eşin Çalıştığı İl İlçe yenisi yazıyor üstte eski okul adı ama değiştirilebiliyor. ya ne saçma salaklar var ya şu formu otomatik yap kardeşim

çalıştığı yer bilgisi girildikten sonraki süreç nedir arkadaşlar.?

hocalarım ben de tecrübesizim.

Şu an mebbiste eşimin ili ve ilçesini seçebiliyorum ama bundan önce görev yeri belgesini okula vermem gerekmiyor muydu? okuluma belge vermeden mebbisten tercih yapsam ne olur? ikisindeki sıralamayı anlayamadım.

Geri