EŞBAŞKAN -2-

Kodla Büyü
Allah bu ülkenin başına bela olan herkesi kahretsin inşallah... Birlik olmak için önce millet olmak gerekir... Parti tabanlarıyla ilgili söylediğine katılıyorum ama artık AKP ye destek verenlerin ellerini başlarının arasına alıp geldiğimiz bu noktada ne kadar suçlu olduklarını da sorgulaması gerek diyorum. Eğer hala sütten çıkmış ak kaşık tavrı takınıyorsa bir adam, hatalarını görmüyorsa bu hata gaflet olmaktan çıkar ihanet olur... Sadece bunu söylemeye çalışıyorum. Ben partilerden bahsetmiyorum zaten, sadece bu milletin artık daha çok düşünmesi, sorgulaması, ibret alması, hatırlaması ve hesap sorması gerek diyorum... Bunun içinde siyasi fikri ne olursa olsun terörü 9 yıldır gülücüklerle ve sempatiyle besleyenlerin, bu noktaya getirenlerin birinci derecede sorumlu olduğunu anlaması ve hesap sorması gerek diyorum... Hepsi Bu... Yoksa hangi partiden kim olursa olsun, teröre destek veren veya hoşgören herkesin Allah bin türlü belasını versin....

Haklısın da
Serkan kardesim,göz göre göre PKK yla görüşüp, nasıl tavizler verildiğini bilmediğimiz toplantılar yapan bunlar, açılım uğruna teröristin ayağına Devletin Cumhuriyet Savcısı'nı gönderip, çadır mahkemelerde yargılayıp salıveren bunlar, Şehide kelle diyen, askerliğe "yan gelip yatma yeri değil" deyip kendi çocuklarına askerlik yaptırmayan bunlar...
Bu liste uzatılır gider. Bu söylemlerle, yaptıklarıyla malesef benim yöneticilerim bu alçaklara çanak tutuyorlar. Ama söylediğine katılıyorum. Birbirimiz yeme değil birlik olma zamanı. Bu leş kargaları ülkeye bişey olsa ilk kaçacak tayfadadır zaten. (Bu arada ben Abdulhamit)

tabiki ülkede iyi giden ya da kötü giden herşeyden yönetim sorumludur.

bu millet yeri ve zamanı geldiğinde herkese gereken cevabı vermiştir

gerekiyorsa onlar da cezasını alacaktır

serkanholep' Alıntı:
aykut kardeşim söylediklerinde haklı olabilirsin

katıldığım noktalar var bir akp oy vereni olarak

ama inan bana şu an ne chp ne mhp oy vereni benim için farketmez

parti çığırtkanlığını bırakıp türk insanı olarak birleşme zamandır

akp ye destek değil

muhalefet de değil.

biz bir ve bütün olduğumuzu yurt içindeki düşmanlara da, % 50 veya % bilmem kaç oy alanlara da göstermeliyiz.

chp lisi mhp lisi akp lisi farketmez diyorum tekrar

bu nokta da vatandaş olarak birleşmeli parti adı kullanmamalıyız

Allah bu ülkenin başına bela olan herkesi ıslah etsin inşallah

kardeşlerim Hz. Ömer "Dicle kenarında bir koyunu bir kurt aşırsa İlahi adelet onu benden sorar!" dememiş midir?

bu kadar yapılan hatanın sorumluluğu elbette ülkeyi yönetenlerin üzerindedir, kimin üzerinde olacak?

bu konuda milletimiz seçimlerden önce de uyarılmadı mı? bu adamlar bazı doğru işler yapsalar bile bu konuda verilmiş sözleri var, rollerini oynuyorlar denilmedi mi?

bu arada az önce öğrendim, bugün o şerefsizlerin haburda coşkuyla karşılanmalarının yıl dönümüymüş...

Accipiter' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:

akp ye destek değil

muhalefet de değil.

biz bir ve bütün olduğumuzu yurt içindeki düşmanlara da, % 50 veya % bilmem kaç oy alanlara da göstermeliyiz.

kardeşlerim Hz. Ömer "Dicle kenarında bir koyunu bir kurt aşırsa İlahi adelet onu benden sorar!" dememiş midir?

bu kadar yapılan hatanın sorumluluğu elbette ülkeyi yönetenlerin üzerindedir, kimin üzerinde olacak?

bu konuda milletimiz seçimlerden önce de uyarılmadı mı? bu adamlar bazı doğru işler yapsalar bile bu konuda verilmiş sözleri var, rollerini oynuyorlar denilmedi mi?

arkadaşım söylediklerini ince eleklerden geçir

akp ye oy verenleri bu saldırılarda sorumluymuş gibi gösterme

çok yanlış bi yorum yapmışsın tepene binerler sonra

Evet yıldönümü.. Başbakanın çıkıpta "-Çok güzel şeyler oluyor, çok sevinçliyiz, Ülkemiz adına daha da güzel gelişmeler yaşaanacak" demesinin yıldönümü... O zaman da bu milleti kandırmışlardı...
Bende işte bunu anlatmaya çalışıyorum... Tüm uyarılara rağmen bu milleti kandırmayı başardılar... Başbakan böyle bir günde bile açıklama yaparken ağzından Türk kelimesi çıkmıyor, millet olma bilincimizi sildiler bi kere... Kaçımız artık Türk kelimesini kullanıyor, yada kullanırken acaba falan birşey dermi filan rahatsız olur mu diye çekinmiyor... Biz hala milletçe el ele olmaktan bahsediyoruz... Mücadele ruhumuzu, milli değerlerimizi yok ediyorlar biz bunu yiyoruz... Uyuyoruz... Bu kadar uykuyu hazmedemiyorum arkadaş.... Hepsi bu... Hala çıkıp tüm bunlara rağmen kendinde hiç kabahat aramadan başkalarını suçlayan mantık sakat bir mantıktır... son söz:
Siz uyanın diye milletim, 24 fidan uykuya yattı.....

Hala uyanmayacaksak yazık....

serkanholep' Alıntı:

akp ye destek değil

muhalefet de değil.

19 Ekim 2009, Tayyip ERDOĞAN: “Türkiye’de iyi, güzel şeyler oluyor. Umut verici gelişmeler oluyor. Bildiğiniz gibi 34 kişi sınırı geçti. Bunu son derece olumlu ve sevindirici bir gelişme olarak gördüğümü ifade etmek istiyorum”

yorum yok..

serkanholep' Alıntı:

tehdit mi ediyorsun yani?

serkanholep' Alıntı:
Accipiter' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:

akp ye destek değil

muhalefet de değil.

akpye oy verenler sorumludur demedim. ülkeyi yönetenler sorumludur dedim...daha çok okuyup idrak kanallarını aç bu birincisi.

ikincisi de Allah'a şükür bu yaşıma kadar kimseden çekinmeden söyledim ne söyleyeceksem. sen rahat ol, tepeme binecek bir insan evladı göremiyorum...

umaykut' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:

mafyamıyım arkadaşım

yorumlarına dikkat et tepene binerler dedim

kim nasıl yapar bilinmez ama bu düşünceye sahip insanlar (saldıırlardan oy vereleri sorumlu tutanlar) cezasıı elbet alır bir şekilde

Accipiter' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:
Accipiter' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:

akp ye destek değil

muhalefet de değil.

akpye oy verenler sorumludur demedim. ülkeyi yönetenler sorumludur dedim...daha çok okuyup idrak kanallarını aç bu birincisi.

ikincisi de Allah'a şükür bu yaşıma kadar kimseden çekinmeden söyledim ne söyleyeceksem. sen rahat ol, tepeme binecek bir insan evladı göremiyorum...

son iki cümleni oku

ne demek istediğini açıkla

demek istediğin şey başka ise problem yok

serkanholep' Alıntı:
umaykut' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:

mafyamıyım arkadaşım

yorumlarına dikkat et tepene binerler dedim

kim nasıl yapar bilinmez ama bu düşünceye sahip insanlar (saldıırlardan oy vereleri sorumlu tutanlar) cezasıı elbet alır bir şekilde
herkes cezasını bir gün alacak elbette..
hakkımı helal etmiyorum..

serkanholep' Alıntı:
Accipiter' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:
Accipiter' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:

akp ye destek değil

muhalefet de değil.

son iki cümleni oku

ne demek istediğini açıkla

demek istediğin şey başka ise problem yok

demek istediğim şeyi zaten açıkça söyledim. ülkeyi yönetenler bu yaşanalardan sorumludur. bundan daha açık ne söylenebilir? Hz. Ömer'in sözü bu konuda benim için rehberdir. Tekrar yazıyorum; ülkeyi yönetirken "Dicle kenarında bir koyunu kurt kapsa Allah benden hesabını sorar." demiştir.

oy verenler bu işin sorumlusudur demiyorum, benim çevremde de çok sevdiğim oy veren insanlar var. en yakınlarıma bile durumu bazen anlatamadım. ama üzülerek söylüyorum ki korkularımız doğru çıktı...2 yıl önceki haburdan girişlerini tekrar izlersen ve tarafsız bakabilirsen sen de anlarsın..

öncelikle bu şiiri kim yazmışsa helal olsun herşeyi özetlemiş

gelelim esas meleseye birileri çıkmış şimdikimseyle sataşmayalım BİRLİK ZAMANI kim kiminle brilikte bilelim

pkk ile AKP arasında pazarlık yapılırken ben AKPile birlik mi olacağım. yada asker silahı bıraksın diyen eğitim bir senle yada pkk ile ele ele gezen eğtim senle mi birllik olacağım. BDP ile akp arasında ben fark görmüyorum

ben size daha dün yadım çok kan dökülecek diye akp bir parti değil organizasyondur bunu böyle olacağını herkez biliyordu ama herkez susuyor.
kim bu pkk ile masa orurursa ondan adi şere.. siz yoktur.

bu topraklara çok kan döktük ne akp ye nede pkk ya bu devleti yedirmeyiz. ken birklik oalcaksam benimle aynı düşünceye sahip olaninsalaral birlikete olurum

akp diyorki biz anayasa hazırlayacağı kırmız çizgimiz yok kırmız ç,izgisi olmayan bir partinin bu ülkeye verceği hiç bir şey yoktur.

sayın fetullah gülen açıklam yapıyor güneydoğuya yardım edelim ik,i kruban kesin birini güyadoğuya gönderin. biz kurban olarak ibrahimleri veriyoz yetmiyor mu?

Şiirleri ben yazdım... Ve özetlemek istemiştim sadece düşüncelerimi... Ama görüyorum ki insanlar hala herşeye rağmen gerçekleri görmek istemiyorlar... 9 yılda AKP nin hortlattığı PKK nın geldiği bu noktada, hala AKP suçlu değildir diye düşünen varsa Allah(c.c.) havale ediyorum onları... Sadece 9 yılda söylenen yalanları, yapılan icraatları, gelinen noktayı birazcık düşünün, düşünmeyen, sorgulamayan, araştırmayan adamdan müslüman olmaz... Siz gerçekten içinde çok sevdiğim arkadaşlarım da olan AKP destekçileri: 9 yılda kaç kere kandırıldınız? Kaç kere gözünüzün içine baka baka yalan söylediler, daha yaz başında "Bizim PKK ile görüştüğümüzü idda edip ispat edemeyenler şerefsizdirler" diyen başbakan ses kasetlerinden sonra ne dedi: şu anda başbakanlıkta görüştüğü Hakan Fidan ı övmedi mi, çok değerlidir demedi mi. Hükümet değil devlet görüştü dedi ve sizde gerçekten buna inandınız mı? Sınır ötesi operasyon yaptık ırak a obama bir telefon etti ertesi gün çekmedi mi ordumuzu sizin EŞBAŞKANINIZ? daha sayayım mı yalanlarını? (telekomun satışı, petrol ofisinin satış süreci görüşmedim dediği adamlarla ortaya çıkan fotoğraflar, Büyük ortadoğu projesi hakkında da aynısını yapmadı mı, ispatlamayan şerefsizdir dedi, sonra kendisi TBMM de demedi mi EŞBAŞKANIYIZ BİZE BU GÖREV VERİLDİ, BİZDE KABUL ETTİK vs.vs.) ve bunca olanlara rağmen hala sütten çıkmış AK KAŞIK görüyorsanız, bu gafletiniz ihanete dönmeye başlıyor demektir... Hepsi bu!!!

aykutgultekin' Alıntı:
Şiirleri ben yazdım... Ve özetlemek istemiştim sadece düşüncelerimi... Ama görüyorum ki insanlar hala herşeye rağmen gerçekleri görmek istemiyorlar... 9 yılda AKP nin hortlattığı PKK nın geldiği bu noktada, hala AKP suçlu değildir diye düşünen varsa Allah(c.c.) havale ediyorum onları... Sadece 9 yılda söylenen yalanları, yapılan icraatları, gelinen noktayı birazcık düşünün, düşünmeyen, sorgulamayan, araştırmayan adamdan müslüman olmaz... Siz gerçekten içinde çok sevdiğim arkadaşlarım da olan AKP destekçileri: 9 yılda kaç kere kandırıldınız? Kaç kere gözünüzün içine baka baka yalan söylediler, daha yaz başında "Bizim PKK ile görüştüğümüzü idda edip ispat edemeyenler şerefsizdirler" diyen başbakan ses kasetlerinden sonra ne dedi: şu anda başbakanlıkta görüştüğü Hakan Fidan ı övmedi mi, çok değerlidir demedi mi. Hükümet değil devlet görüştü dedi ve sizde gerçekten buna inandınız mı? Sınır ötesi operasyon yaptık ırak a obama bir telefon etti ertesi gün çekmedi mi ordumuzu sizin EŞBAŞKANINIZ? daha sayayım mı yalanlarını? (telekomun satışı, petrol ofisinin satış süreci görüşmedim dediği adamlarla ortaya çıkan fotoğraflar, Büyük ortadoğu projesi hakkında da aynısını yapmadı mı, ispatlamayan şerefsizdir dedi, sonra kendisi TBMM de demedi mi EŞBAŞKANIYIZ BİZE BU GÖREV VERİLDİ, BİZDE KABUL ETTİK vs.vs.) ve bunca olanlara rağmen hala sütten çıkmış AK KAŞIK görüyorsanız, bu gafletiniz ihanete dönmeye başlıyor demektir... Hepsi bu!!!
:alkis: :alkis: :alkis:

Geri