Eğitim Seti İndirme?

Kodla Büyü

armndi

Site Gezgini
Merhaba Arkadaşlar
Lynda, Total Training (Tavsiye Ederim) ya da diğer buna benzer firmaların hazırladığı eğitim setlerini indirebileceğim tavsiye edeceğiniz download siteleri var mı acaba?

hocam hangi derslere ait eğitim setlerine ihtiyacınız var?
e-gorselegitim.com sitesini kullanıyorum ben. gün geçtikçe ders çeşitliliğini arttırıyorlar.

Hocam eğitim seti demişsin ama bunlar ne üzerine eğitim?

dil eğitimi sanırım.. warez türk de vardı sanırım bir ara.. bol cd li..

Hocam lynda nın adobe serileri üzerine eğitimlerini kastetmiştim bakıyorum fakat bulduğum linklerin hepsi ölmüş

hocam illegal şeyler istediğin için cevap verilmiyor olabilir. burada cevap beklemek zor geliyorsa google a yazarsınız orada size yüzlerce seçenek sunar zaten...

baynadir' Alıntı:
hocam illegal şeyler istediğin için cevap verilmiyor olabilir. burada cevap beklemek zor geliyorsa google a yazarsınız orada size yüzlerce seçenek sunar zaten...

Sen işine bak birader adamın canını sıkma google a yazmadığımı ne biliyosun sanki herşeyiniz legal de hey Allahım yaa

adam olsan canın sıkılmaz... ben senin değil biraderin düşmanın bile olmam...işine gelmiyorsa defolur gidersin...

SOPA dan sonra hiç bir şeyin tadı tuzu kalmadı. p2p lerden belki bulabilirsin.

armndi' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar
Lynda, Total Training (Tavsiye Ederim) ya da diğer buna benzer firmaların hazırladığı eğitim setlerini indirebileceğim tavsiye edeceğiniz download siteleri var mı acaba?

Hocam bizimkiler Lynda'dan daha iyi, üstelik kopyalamak dağıtmak da legal. Bence onları indirin.

Geri