Eğitici formatör hizmetiçi eğitim gruplarını bilen varmı?

Kodla Büyü
artık birşey paylaşmaya korkuyor insan çünkü hemen birileri benimde ismim var o listede silin diye bağırmaya başlıyor sanki ismi, tc 'si okulu görevlendirildiği yer memurlar.net gibi halka açık başka sitelerde yok gibi

@dreamweaver1 bu gibi bilgileri il koordinatörlerinin e-posta adresine geliyor genellikle bulunduğun ildeki il koordinatörüne bi danış istersen.

viper33 sizi meb postanızın kullanıcı adı ve şifresini paylaşmaya davet ediyorum. Arkadaşlar direkt bakanlıktan haber alsın. Bilgi paylaşımının ne sakıncası var?

Arkadaşlar işin doğrusu bizler eğitici sınav oncesi ve sonrası tüm bilgileri resmi yazı ge

Arkadaşlar işin doğrusu bizler eğitici sınav oncesi ve sonrası tüm bilgileri resmi yazı gelmeden bu site aracılığıyla doğru bir şekilde öğrendik.Bence bu forumu güçlü yapan ve insanların bu siteyi takip etmesini sağlayan en önemli unsur bahsettiğim konudur.Benim sorduğum şey site içerisinde ve ilsiste hizmetiçi eğitime alınacak eğitici formatörlerin bir şekilde belirlenmiş gruplar halinde olacağı ve bu grupların kimlerden oluştuğudur.Bu grupların kimlerden oluştuğunun öğrenilmesi sayesinde eğitime alınması düşünülen insanların son dakikada değil birkaç gün önce haberdar olup işlerini ona göre planlanması vb. işlerini yapabilmesidir yani bunda herhangi bir sakınca olabileceği düşünülmemelidir.

@dreamweaver1
gel de sen bunu birilerine anlat :oops: ama pardon arkadaşın kanlısı vardı, ondan rahatsız olmuştu, unutmuşum bir an :scared:

Adamın biri Nasreddin Hocayı çarşıda çevirmiş.

Hoca,demiş,demin baklavacı bir tepsi baklava götürüyordu.

Bana ne?

Ama baklavayı sizin eve götürüyordu.

O zaman sana ne?

Valla kimin hangi grupta olduğunu bilmiyorum (bilsem de söylemem vipere katılıyorum) ama ben 2-13 haziran intel kursuna katılacağımı öğrendim.

Arkadaşlar bu 12-23 arasındaki eğitimde haftasonu eğitime devam edilir mi?Birde pazartesi 19 mayıs resmi tatil.Bu 3gün eğitim olur mu?Bilgisi olan arkadaşım var mı?

yupo' Alıntı:
Arkadaşlar bu 12-23 arasındaki eğitimde haftasonu eğitime devam edilir mi?Birde pazartesi 19 mayıs resmi tatil.Bu 3gün eğitim olur mu?Bilgisi olan arkadaşım var mı?

Hocam normalde eğitimler haftaiçi.Ancak resmi tatile denk geldiği gün olursa telafi için haftasonu ders yapılıyor.Bizim gittiğimiz dönemde de 23 Nisan'a denk geldiği için Pazar günü tam gün ders yapmıştık.Yani mutlaka yapılamayan dersin telafisi yapılacaktır ve bu da haliyle haftasonuna gelecektir.

İyi çalışmalar...

raco38' Alıntı:
Valla kimin hangi grupta olduğunu bilmiyorum (bilsem de söylemem vipere katılıyorum) ama ben 2-13 haziran intel kursuna katılacağımı öğrendim.

Ben il koordinatörü ile en son formatörlüğü kabul etme üzerine görüşmüştüm ve tabi o da 1 ayı geçti. Daha sonra en ufak bir bilgi bile alamadım. Mail adreslerimizi, telefon numaralarımızı aldılar ama hiç bir haber yok. Ne intel kursu var ne meb.gov.tr mail adresi. Ben ne öğreniyorsam bu forumdan öğreniyorum ve gerçekten çok merak ediyorum; benim burada dünyadan haberim olmuyorken, 1 ay sonraki kursa katılacağınızı nereden öğreniyorsunuz? Lütfen söyleyin, biz de öğrenelim bu bilgi kaynaklarını...

Sponge Bob' Alıntı:
raco38' Alıntı:

Ben il koordinatörü ile en son formatörlüğü kabul etme üzerine görüşmüştüm ve tabi o da 1 ayı geçti. Daha sonra en ufak bir bilgi bile alamadım. Mail adreslerimizi, telefon numaralarımızı aldılar ama hiç bir haber yok. Ne intel kursu var ne meb.gov.tr mail adresi. Ben ne öğreniyorsam bu forumdan öğreniyorum ve gerçekten çok merak ediyorum; benim burada dünyadan haberim olmuyorken, 1 ay sonraki kursa katılacağınızı nereden öğreniyorsunuz? Lütfen söyleyin, biz de öğrenelim bu bilgi kaynaklarını...

Hocam bunu ildekilerin bilmesi mümkün değil zaten EĞİTEK te bir tanıdığın varsa öğrenebilirsin.

Geri