Eğitici Formatör Ataması

Kodla Büyü

atunal

Üye
Arkadaşlar Haziran ayı görevlendirmede 50 puan sınırında bir değişiklik olacak mı?
Bilgisi olan var mı?

Sanmiyorum hocam zira su an itibariyle illerin pek cogunda kontenjan dolmadigi halde gorevlendirmeler yapilmadi. 50 barajina azami riayet edildi...

Yeni görevlendirmeler 1 Temmuz itibariyle başlıyor. Dolayısıyla Haziran sonuna doğru il koordinatörü size ulaşır.

Gittiğiniz ilde boşluk varsa görev verilebilir. Dikkat edin; "verilebilir". Bu kriterler görevlendirmeden önce açıklanacak olan yönergede açıklığa kavuşturulacaktır diye tahmin ediyorum.

arkadaşlar haziran ayındaki görevlendirmede kriterlerin belirlenmesi gerekiyor yoksa illerde büyük sorunlar olacak. mesela il merkezi kontenjanı 3 kişi ilçeler 1 er kişilik ama kadrosu merkezde olan daha önceden 5 eğitici var 3 kişi neye göre merkeze seçilecek diğer kalan 2 kişi ne olacak bunun gibi durumlar var o yüzden aziran öneminde yeni görevlendirmede kriterlerin açık olması gerekiyor bunları eğitek'e bildirmek lazım

aynen katılıyorum çok net ifadelerle bir görevlendirme hazırlanmalıki herkes kendini yerini ayrılmak isteyip istemediğini belirlesin....bir yıl öncekini taratıp umarım yollmazlar...genelde tarihlerini değişitirp yolluyorlar..uamrım haziran 2008 böle olmaz....
SAYGILARIMLA...

Mevcut eğiticilerden 50 barajının altında kalanlar görevine devam etmekte şu anda. Peki hazirandaki görevlendirmede onların da sınav puanlarına bakılacak mı sizce? Bir de nisan ayında görevlendirmeyi reddedenlere tekrar haziran ayında görev isteyip istemedikleri sorulacak mı, yoksa onlar haklarını tamamen kayıp mı ettiler? Bilgisi olanlar lütfen bizleri de bilgilendirebilirler mi?

arkadaşlar bir de şu eğitici olayında sınava girip 50 yi geçenler ilk defa nisandan itibaren görevlendirildiler, şimdi bunlar eğitici belgesi almadan eğitici mi oldular nasıl iştir bilen varsa cevap yazsın lütfen

Eğitici formatör olarak görevlendirilenler kursa gitmeden eğitici olmaz aday eğitici diye geçer bizim ilde 1 senedir görev alıp kursa gitmeyenler var hatta 2004/2005 te görev alıp kursa aralık 2006 da gidenler oldu.

teşekkürler hocam kurs için egitek mi bizi çağırıyor yoksa biz mi başvuruyoz nasıl oluyor bu konuda da bilgi verirseniz selamlar

Eğitekin açtığı bütün kurslar resendir. Yani biz başvurmuyoruz. Bi bakıyorsun ilsise kursun çıkmış :)

sayın ebfo45 hocam.bu eğiticilik kursu ne kadar sürüyor?yazın açılacak diye bir söylenti var.Uzun olursa sıcakta zor olur valla:)saygılar...

Bizgeçen sene 24 nisan 19 mayıs tarihleri arasında gittik yani 1 ay sürdü. ama yenisi ne kadar sürer bilemem.

arkadaşlar bi sorum olcak, kadromun bulunduğu yerin dışında eğitici formatörüm, bu arada mart ayında da kadromun bulunduğu ilçede başka bir okula iliçi tayin istedim, tayinim çıkarsa görevlendirmem de sıkıntı olur mu?? tayinimin çıktığı okula mı dönerim??

Geri