EĞİTİCİ FORMATÖR PUANLAR BURAYA YAZALIM

Kodla Büyü
Saygideger arkadaslar bu benim sinava ikinci girisim, kendileri sinava girmeden, en azindan kendini denemek adina sinava girmis ve bir puan almis, aldigi puani da bu ozgur ortamda bizlerle paylasmis arkadaslara sozle satasan ve hatta saldiran arkadaslari anlamakta gucluk cekiyorum. Gerci cok muhterem arkadaslarimiz da aynen cevaplarini vermisler, agizlarina saglik diyorum. Buradaki forum kullanicisi arkadaslar biz bilgisayarda cok iyiyiz veya kotuyuz demiyolar ki. Biz bunu yapabildik diye paylasiyorlar. Bu sinavin sonucuna gore insanlari bilgisayarda cok iyidir veya kotudur diye yargilayamayiz. Bir alanda iyidir digerinde zayiftir kim bilebilir? Onemli olan katildim ve bunu elde ettim diye paylasmak. Begenmiyorsaniz internet bu siteden ibaret degil. Kusuruma bakmayin dayanamadim ama dogrudan bana yazilmis bir ifade vardi yanit hakkimi kullandim.

koala12' Alıntı:
Ben 68 aldım aynı durumdayım. Eğer intelci olunacaksa kesinlikle kötü bişey olduğunu düşünüyorum. Şu an okulda intel kursu görüyoruz ve konu gerçekten sıkıcı. Orda olmayı hiç istemeyen öğretmenleri orda tutmak ve zaten yorgun olan bünyelere bu konuyu anlatmak gerçekten zor bir durum.

yav neden bu intel eğitimlerinden korkuluyor hocam bir türlü anlam veremiyorum. Eğtiimin içeriği günümüzün en iyi öğretim yöntemini anlatıyor. bunu öğrenmek ve hatta uygulamak tüm öğretmenlerin görevi. sanırım şurda bi sıkıntı var sizde yaşıyorsunuz bunu anladığım kadarıyla. çünkü demişsinki

koala12' Alıntı:
Orda olmayı hiç istemeyen öğretmenleri orda tutmak ve zaten yorgun olan bünyelere bu konuyu anlatmak gerçekten zor bir durum.

burda bi yanlışlık var eğitimcinizin size bişey anlatmaması lazımdı sizin kendinizin öğrenmesi lazım yani modülleri okuyarak kendiniz öğrenmelisiniz içeriği. hocanızın sadece rehberlik yapması lazım size.

neyse görevlendirilirseniz şimdiden hayırlı olsun.

ayhan1' Alıntı:
55.072 bugun açıklandı bende bilecik
kerox tebrikler nereye başvuru düşünüyorsun
bilmiyorum ya şu an her şeyin hayırlısı ama düşük geldi beklediğimden demekki unutmuşuz artık ağ konularını.. neyse hocam sen hangi okuldasın.....

sinav sonuçları nerede yayınlanmıştı arkadşalar aradım bulamadım yardımcı olurmusunuz bir arkadaşın puanına bakacğım.

2 yıl önce bu sınava girmiştim. iyi de bir derece yaparak eğitici formatörlüğüde haketim ama meslek lisesinde oluğum için ücret yönünden cazip gelmedi.şimdiki sınav sonuçlarına bakıyorumda ne sordular ki bu kadar düşük puanlar alınmış. Anlaşılan ıvır zıvır şeyler sormuşlarr..

hugo4545' Alıntı:
hocam bunları çok konuştuk:) boşver sen meslek lisesinde devam et.
hoca sınava girenleri yermek istemedim. soruları hazırlayanlar nerden yatırıım neyi bilemezler diye düşünmüş olmalı. bizede hangi kısayol tuşu word de yoktur diyen zihniyet hazırlamış soruları..

ve bu uslubunu arkadaşlarına karşı kullan hoca.

samusasun hocam egitek.meb.gov.tr adresinde 2008 yılı soruları var hatta 2006 yılı sorularıda var oradan inceleyebilirsin soruları. o zaman daha iyi anlaşılır sanırım puanlar neden böyle sadece bilgisayar sorusuda yoktu 40 adet eğitim sorusuda vardı işin içinde 2006 yılı sınavından çok farklı bir sınav cisco ağırlıklı kesinlikle word excel powerp bunlar yoktu işin içinde

Karabük birincisi 67 puan
Karabük ikincisi 61.7 puan
Sınav Cisco CCNA ağırlıklı idi. Kaliteli bir sınavdı ama puanlar düşüktü 90 alan yok mesela

Geri