DYS Yİ ENGELLEMEYEN ANTİVİRÜS PROGRAMI

Kodla Büyü

timesgreen

Aktif Üye
Soru 1) İdare bilgisayarlarına hangi antivirüsü kurduysam DYS yi engelliyor. 360 Total Security - Microsaft Securty gibi. Avast ise artık 30 günük kullanılıyor. Bana idare bilgisayarlarına kurabileceğim (Win 10 - Win 8 - Win 7 ) için önerebileceğiniz bir bedava antivirüs programı var mı?

Soru 2) Meslek Lisesinde çalışan bir TEF li Bilişim Öğretmeninin maaş ve ekdersi ortaokulda ya da düz lisede çalışan bir BÖTE mezunu Bilişim Öğretmeninde ne kadar farklı oluyor?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam her virüs programının kendi içinden istediğiniz programlara izin verebileceğiniz ayarlar vardır.Mesela ben Avg kullanıyorum Avg de Ayarlar - genel - istisnalar bölümünden virüs programının dokunmayacağı program ve klasörleri belirleye biliyorum ki bu özellik hemen hemen tüm anti virüs programlarında var

hocam versinler 50 100 tl iyi bir antivirüs al kur 360 da birçok kurulumada engel koyuyor

5 yıldır Lisans satın alıp Trend Micro İnternet Security kullanıyorum. DYS de bir problem yaşamıyorum.

Cevaplar için teşekkürler...
2. sorum için de bir cevap alabilir miyim acaba?
Meslek lisesinden ortaokula geçtim bir tefli olarak. maaşımda 200 tl civarı düşüş oldu, bu da meslek dersine giren tefliler için ödenen ek ödeme/tazminat kalemi sanırım. Sorunuzun tam cevabı olmayabilir ama bulunsun.

Geri