DYNET ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ

Kodla Büyü

blue123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
öğrencileri sisteme yüklediikten sonra öğrenciler ve öğretmenler hangi kısımdan girecekler..anlamadım ben bu bölümü<öğretmen ve öğrenci girişi neresi YARDIMMMMMMMMMMMM

arkadaşım öğretmenler ve sen records manager kısmından gireceksin. Hepiniz oturum kimliğine okulun kurum kodunu yazacaksınız. Sen şifreye okula MEB'in gönderdiği şifreyi gireceksin. Öğretmenler ise şifre yerine senin onlara tanımlamış olduğun değeri girecekler. Öğrenciler ise Dyned Courseware kısayolunu kullanarak girecekler. Onlar da senin tanımladığın email adresi ve şifreyle bu basamaktan giriş yapacaklar. Kolay gelsin

fanfatih' Alıntı:
arkadaşım öğretmenler ve sen records manager kısmından gireceksin. Hepiniz oturum kimliğine okulun kurum kodunu yazacaksınız. Sen şifreye okula MEB'in gönderdiği şifreyi gireceksin. Öğretmenler ise şifre yerine senin onlara tanımlamış olduğun değeri girecekler. Öğrenciler ise Dyned Courseware kısayolunu kullanarak girecekler. Onlar da senin tanımladığın email adresi ve şifreyle bu basamaktan giriş yapacaklar. Kolay gelsin

HOCAM ÇOOOOOOOOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM :+1: :+1:

:( :( öğretmenlere verdiğim şifre ile giriş yapmaya çalıştım fakat records managerdan öğretmene vermiş olduğum şifre ile giriş yapamadım...ÖĞRETMEN GİRİŞİ RECORDS MANAGER DEĞİLMİ????

Öğretmen girişide records manager dan diye biliyorum bende. Öğretmenlere şifreleri kendim atadım ama kabul etmiyor kurum şifresinde ve öğrenci girişlerinde problem yaşamıyorum, öğretmen girişlerinde problemmi var aceba?

fanfatih' Alıntı:
OTURUM AÇMA KİMLİĞİNE OKULUN KODUNU YAZDIN DEĞİL Mİ HOCAM???????
evet hocam okulun kodunu yazdım ve öğretmenlere verdiğim şifreyi girdim..ama şiifre hatalı diyor....

hocam şimdi denedim bende sorun teşkil etmiyor. Tavsiyem kendi kodunuzla girin. Eğitmelere verdiğiniz şifreyi değiştirin ve bir daha deneyin....

gereksiz, zaman kaybı....

Hocam sen neden ekliyorsun ingilizce öğretmeni yok mu?

Dyned uygulama açısından çok faydalı ve başarılı bir uygulama ancak gerekli döküman ve ders saatlerinin yetersiz olması nedeniyle sıkıntılar doğuyor.Yabancı dilde uygulama ve sesli-görüntülü öğretimin payını yabancı dil öğretmenleri çok iyi bilirler.Sistemin oturması için gerekli şartların sağlanması gerekir.

Geri