Dyned'te tüm linkler pasif !!!

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
hocam ilk defa siyasi bir konunu dışında mesajını gördüm şaka bir tarafa, öğretmenlerin sisteme girip öğrencilere seviye belirleme sınavını açmaları lazım daha sonra da seviye belirleme sınavına "son yerleştirme düzeyine göre dersleri düzenle" seçeneğini yapması lazım, öğretmen records managerdan sisteme girdiğinde seçenekler menüsü altında bu dediklerim hocam

forumcu86' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
hocam ilk defa siyasi bir konunu dışında mesajını gördüm şaka bir tarafa, öğretmenlerin sisteme girip öğrencilere seviye belirleme sınavını açmaları lazım daha sonra da seviye belirleme sınavına "son yerleştirme düzeyine göre dersleri düzenle" seçeneğini yapması lazım, öğretmen records managerdan sisteme girdiğinde seçenekler menüsü altında bu dediklerim hocam

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. İnsan neyi görmek istiyorsa öyle görür.
Latife yaptım hocam isteyen istediği konuya yazmak ta özgür sonuçta

Pasif görüntünün temel nedeni o derslerin bilgisayara henüz yüklenmemesidir. Programın toplam boyutu 1 GB civarı. Programı internetten yüklediğinizde boyut 5 MB civarı yani çok küçük. Özetle, programı yeni kurduğunuz ve henüz dersleri yüklemediğiniz için görüntü bu şekilde. Alt yazılımların üstüne çift tıkladığınızda yükleme işlemi başlayacaktır. Devamında Öncelikle (kilit açıksa) Placement teste tıklayıp girilir. Sınav sonucunda sistem öğrenciyi derse yönlendirecektir.

Geri