Dynedde Hangi Üniteleri Açacağız

Kodla Büyü

blue123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar 2 tane modül var.
1-first time english
2-english for success
bunlarda ikisininde Unit 1 lerini açtım sadece..Ne zaman Unit 2 leri açacağım..İstediim zaman bütün üniteleri açabilirmiyim öğrencilere...Yoksa Unite 1 ile ilgili çalışma bitincemi açmalıyım...YARDIMMMMM

Sanırım ingilizce öğretmeninin karar vereceği bir konu bu .Hangi üniteleri açmamızı isterse onu açarız.Yine de başlangıç için ilk üniteyi açmak iyi olur diye düşünüyorum.

hocam daha şubat ayında aldık şifreleri ve artın başında sisteme yükledik öğrencileri...ayrıca hocam unite 1 in bittiğini nerden anlayıp unit2 ye açacağız..

4 ve 5. sınıf öğrencileri için First English'i
6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri için English For Success'i seçmelisiniz.
Seçmelisiniz derken bunu tabiki ingilizce öğretmenleri yapacak. Üniteleri ise öğretmen ilerledikçe öğrencilere açacak.

tmancar' Alıntı:
4 ve 5. sınıf öğrencileri için First English'i
6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri için English For Success'i seçmelisiniz.
hocam ben bütün sınıflara her 2 modülünde ünite 1 lerini açtım...benim sorum ünite2 yi ne zaman açmalıyım...nasıl anlıyacam unite 1 in bittiğini

records manager da herhangi bir sinifin icerisine girildiginde tutor a tikladiginizda size sinifin istatistiklerini vereceksiniz. oradan sinifin ne oranda uniteleri tamamladigini gorebilir, ona gore bir sonraki uniteyi acabilirsiniz.

default ayar %80. yani sinifin % 80'i tamamlayinca zaten program diger uniteyi aciyor. acmazsa % 80'e ula$inca siz acarsiniz.

bize once dediler ki 4 ve 5 lere first english i, 6, 7 ve 8 lere english for success i acacaksiniz. sonra english for success 6,7 ve 8 leri kasmi$ olacak ki, butun siniflar first english ten ba$lasin, onu bitirince de english for success e gecsinler dediler.

ben de tamamina once first english i actim. 8 ler onceleri leblebi gibi ilerledi ama sonra yava$ladilar. first english ten onlarin da ogrenecekleri var.

PEKİ BU ÜNİTELERİ NASIL AÇACAĞIZ SÖYLERMİSİNİZ.BEN SINAVI DA DAHA AÇMALARINI İSTEMİYORUM. NASIL YAPMALIYIM?

Geri