Dyned, sen ne zaman süper çalışacan!

Kodla Büyü

soncizgi

Aktif Üye
Aldığım hataya bakın yaw! Bi adam gibi yapamadılar gitti şu sistemi.
o_1c08sskpl19jm1hct7fn1mi61l7gb.png

Ben hiç görmedim hocam. Bir sürü sınıfı kayıt edemedik. Hiç kayıt yapamayan arkadaşlar da var. Yarın niye kimse girmedi diye sorarlar.

Bir öğrenciyi silmek için bile 20 kere tıklıyorum . Hangi kafayla yapmışlar bu sayfayı analamadım. Söyleselerdi biz bilişimciler daha kullanışlı bir sayfa tasarlardık.

gece 02.00 civarı tüm sınıfları girebildim.
sınıfların excel tablolarını alın evde girin.
dikkat e posta sadece rakam@meb.edu.tr olursa almıyor.
harf ve rakam ikisi bir arada olursa sıkıntı çıkarmıyor

gece 02.00 civarı tüm sınıfları girebildim.
sınıfların excel tablolarını alın evde girin.
dikkat e posta sadece rakam@meb.edu.tr olursa almıyor.
harf ve rakam ikisi bir arada olursa sıkıntı çıkarmıyor

Hocam her ihtimali denedik yok olmuyor. Zaten kayıtların sadece excel üzerinden yapılması ayrıca saçmalık. Manuel girilse şimdiye kadar çoktan girerdim ama güya excel kolaylığı getirmişler işimizi 10 kat zorlaştırdı.

Record manager da internet bağlantısı olduğu halde "devam etmeden önce çevrimiçi bağlanmanız gerekir" uyarısı veriyor.

Arkadaşlar şu anda dyned e öğrenci yükleyemiyorum. Sizler excel tablosundan öğrenci ekleyebiliyor musunuz?

Hiç bir zaman hocam.Biz o kadar israfçi bir memlektiz ki hiç sormayın. Kaç yıldır bu dyned var, inceleyin öğrenci sayısı ile istatistik kurun bu sistemden ne kadar faydalanmışız. Okulda bilgisayar lab yok kulaklık yok dynede girin nasıl olacak?

Hocam excelden toplu ekleme çalışıyor bilginiz olsun. Ama ilk satıra Adı Soyadı Epostası Şifresi diye başlık eklemezseniz liste karışıyor bilginiz olsun. Hücreler kayıyor.

Hangi yandaş bu DYNET üzerinden yıllardım sömürüp cebini dolduruyor çok merak ediyorum.

Canikolar bol bol kazanıyor..

Bakın ben en son 9 sene önce kurmuştum şöyle ki; o zamanlar bile kurulum ve çalışması sürekli sorundu kapanıyordu açılmıyordu.Demek ki gelişme yok.

Dyned sistemi garip ama daha garibi ise bu konunun Bilişim öğretmenleri forumunda tartışıyor olmasıdır.
Ben de dahil hepimiz bu hatayı yapıyoruz, bu iş bizim işimiz değil.

Dyned bizim işimiz değil ki ingilizce öğretmenlerinin işi, yazıda açıkca sınıfları oluşturma, sisteme girmede ingilizce öğretmeni yapacak diyor, ne zaman bırakacağız kendi işimiz olmayan işleri, ha yaptınız diyelim teşekkür mü ettiler

Dyned sistemi garip ama daha garibi ise bu konunun Bilişim öğretmenleri forumunda tartışıyor olmasıdır.
Ben de dahil hepimiz bu hatayı yapıyoruz, bu iş bizim işimiz değil.
Haklısınız hocam. Ama müdür ingilizce öğretmenlerine anlat diyor. Anlatıyorum anlamamaya çalışıyorlar resmen. Yapmamak lazım ama malesef müdür rica edince de herkes reddedemiyor.

Haklısınız hocam. Ama müdür ingilizce öğretmenlerine anlat diyor. Anlatıyorum anlamamaya çalışıyorlar resmen. Yapmamak lazım ama malesef müdür rica edince de herkes reddedemiyor.
Hocam ben anlatıp deli olmaktansa kendim oturdum hallettim. Listeleri yükledim, Placement testi kilidini açıp işi teslim ettim. Gerisi onlara kaldı..

Geri