DynEd Records Manager YARDIM !!!

Kodla Büyü

siranli2907

Site Gezgini
Arkadaşlar DynEd Records Manager' e MEBBİSte bulunan şifreyle sisteme giriyorum.Ancak düzenleme işlemleri pasif gözüküyor.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    44.1 KB · Görüntüleme: 4,416
  • 2.jpg
    2.jpg
    117.4 KB · Görüntüleme: 4,413
hocam yeni kurum koduyla dyned doğrulama gibi birşey hatırlıyorum ben...ondan kaynaklı olabilir.

Kurum kodumuz aynı hocam EBA dan da sisteme giriş yapılmıyor.Dün müdürü aramışlar İLSİS den aktivasyon yapacaksınız diye ama dyned ile ilgili sadece şifre var nasıl.CD gelmiş kurulumunu yaptım şifreyle giriş yaptığım zaman yukarda paylaştığım ekran geliyor.

bizdede aynı sorun var pek ilgilenmiyordum ama idare söyledi yardım et diye bilmiyorum diye geçiştirdim.eski kurum kodu şifre felan demiş hocalarımızda onu öğrenmenin yolu varmı zannetmiyorum okulda onu bilen biri.

hocam bende de aynı sorun vardı.öğretmenlerden birinin şifresi ile girerek oluyor.ama önce ebadan öğretmen şifresini değiştirin.

dyned.eba.gov.tr'de ikinci sırada yer alan öğretmen girişi ile giriş yapıyoruz. Sınıfları ve öğrencileri öğretmene tanımlıyoruz.
Dyned programını açıyoruz. "Öğretmenin" Kullanıcı adı ve şifresi ile giriyoruz. Düzenle aktif olacaktır ve işlem yapacaktır. Yalnız işlemi gece geç saatlerde yapmanız olası hataları önleyecektir.

Geri