Dyned Dersinder Counter

Kodla Büyü

wertyu6

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar ingilizce öğretmenlerimiz bt sınıfına biz dyned uygulaması yapacağız diye geliyorlar,
ama öğrenciler dyned yerine counter atıyorlar toplu bi şekilde, sbs sınavına bu kadar az zaman kalmışken ve sbs de ingilizce soruları yer alıyorken nasıl buna izin veriyorlar anlamıyorum. ne yapabilirim sizce?

Counter belası meslek lisesinde iken çok canımı sıkmıştı. Bellekle getirip, kopyala yapıştırla çalışan, kurulum gererktirmeyen versiyonu kullanıyorlardı.

Çözümü winrollback programı kurarak bulmuştum. Deepfreeze benzeri bir program, sürücüleri dodrurabiliyorsunuz. Dezavantaj olarak ağ ayarlarını karıştırıyor, Netop, Netsupport gibi ağ kontrol programları kullanılamıyorsunuz. İnternete girişte sorun yok

En önemli deazavantajı flash bellek takınca makinalara reset attıyordu, ben onu avantaj olarak kullanmıştım. Öğrenci pc lerinde CD-ROM yok, bellek de takamayınca bir şey yükleyemiyorlardı :lol: :lol: . C sürücülerini dondurup D ye yazma izni vermiştim.

Aşağıda nasıl kurulum ve kullanımı anlatılıyor
http://www.bilgiportal.com/v1/idx/38/34 ... -FULL.html

Sorması ayıp

çocuklar oyun oynarken ing. öğretmenleri ne yapıyor?

fahrican' Alıntı:
Counter belası meslek lisesinde iken çok canımı sıkmıştı. Bellekle getirip, kopyala yapıştırla çalışan, kurulum gererktirmeyen versiyonu kullanıyorlardı.

Çözümü winrollback programı kurarak bulmuştum. Deepfreeze benzeri bir program, sürücüleri dodrurabiliyorsunuz. Dezavantaj olarak ağ ayarlarını karıştırıyor, Netop, Netsupport gibi ağ kontrol programları kullanılamıyorsunuz. İnternete girişte sorun yok

En önemli deazavantajı flash bellek takınca makinalara reset attıyordu, ben onu avantaj olarak kullanmıştım. Öğrenci pc lerinde CD-ROM yok, bellek de takamayınca bir şey yükleyemiyorlardı :lol: :lol: . C sürücülerini dondurup D ye yazma izni vermiştim.

Aşağıda nasıl kurulum ve kullanımı anlatılıyor
http://www.bilgiportal.com/v1/idx/38/34 ... -FULL.html

Bilgisayarlarda deep var hocam, roolback de aynı işi yapıyor.

winrollbackten kaynaklanan bir hata nedeni ile makinaya USB bellek takıldığı anda reset attırıyor. Normalde istenmeyen bir durum ama burada işe yarıyor. Bellekten dosya kuramamış oluyorlar.

windows 7 ile mümkün

Ebeveyn Denetimleri pek çok oyunu engellemek üzere ayarlanabilir. Ancak bilgisayarınız oyunu tanımazsa, oyun Ebeveyn Denetimleri tarafından engellenmez. Engellenmemiş bir oyun fark ederseniz, bu oyunu engellenen programlar listenize kendiniz el ile ekleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bkz. Çocukların belirli programları kullanmalarını önleme.

Tüm oyunları engellemek için
Ebeveyn Denetimleri'ni açmak için tıklatın. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

Oyun oynamasını önlemek istediğiniz kişinin adını tıklatın.

Ebeveyn Denetimleri altında, Açık, geçerli ayarları uygula'yı tıklatın.

Oyunlar'ı tıklatın.

Kişinin adı‌ oyun oynayabilir mi? altında, Hayır'ı tıklatın.

windows yardımından alıntı.

Geri