dyned de quick time sorunu

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar kendi bilgisayarımda dyned çalışıyor. program files daki klasörü başka bir bilgisayara kopya ettim. ancakdyned courseware yi tıklayınca quick time kur penceresi açılıyo kur deyince sayfa kapanıyo ve işlem duruyo. yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar bi bilen yokmu cd den kuruncada aynı sorunla karşılaşıyorum güncellemerl bittikten sonra çalıştırınca quick time kur penceresi geliyo kur diyorum ne kurulum yapıyor nede çalışıyor. ekrandakiler kapanıyo. bir uyarıda yok.

bizde de aynı sorun var hocam biz bilgisayarları yeniden xp kurup dynedi yeniden yüklicezz.. buymuş çaresiii....

hocam ben zatn bilgisayarı yeni kurdum çare olmuyo.başka bi çözümü olmalı

nası olmas abi :shock: :eek: virüs vardır dicemde zaten format atmışsın gitmiştir hmm garip :roll: :sleep:

yaptın hocam. quick time başka bi yönteemle kurdum ama öğrenci girişini çalıştırınca yine kurulum sayfası açılıyo

evet netten indirdim kurdum. bşka bir bilgisayardan kopyalayıp kurdum. dynedi çaılşan bir bilgisayardan kurdum yine sorun devam ediyor

iyi akşamlar

dyned bana da çok sorun yaşattı buradan yazılanları uygulayarak sorunlarınım büyük bir kısmını çözdüm yalnız bende de quicktime sorun olduydu 2 gündür onunla ilgili yapmadıgım girmediğim site kalmadıydı sonunda sorunu çözdüm.

buradan aldıgım bilgilerden dolayı bu bilgiyi göndermeyi bir borç bildim

saygılar

quicktime açınca DrictDraw işaretli olarak göreceksiniz onu safemode(GDI only) çevirin hepsi bu kadar

Ekli dosyalar

• quick.JPG
    quick.JPG
    34.3 KB · Görüntüleme: 5,169
hocam quick time kurduktan sonra setting penceresini bulamadım. o sayafaya nasıl giriyoruz. teşekkürler

arkadaşlar bu sorunu çözdüm. bkcan hocam teşekkür ederim. yalnız bu sornu yaşadığım tüm bilgisayarlarda dyned çalıştırma hatası çıkmaya başladı. diğer bilgisayarlarda bu sorun yok. önceden bu sorunu yaşadığım makinelerde yaşıyorum bu sorunu :?

:( Ben kuruyorum, ama güncelleştirmeler yapılmıyor! İnt. bağlantısını kontrol edin yazıyor. Yardımcı olursanız çoooooooooooooooooook sevinirim! İşin içinden çıkamıyorum bir türlü!

bilgisayarınızda mevcut olan xp, servis pack 2 değildir. o nedenle quick time programını kabul etmez.internetten servis pack 2 yi indirin.sonra deneyin..

Geri