dyned bağlantı problemi

Kodla Büyü

cabirorkan

Üye
arkadaşlar merhaba sitenizi yeni keşfettim ve çok beğendim elllerinize sağlık

BENİM SORUNUM DYNED KURULUMUNU YAPTIM AMA İLK KEZ ŞİFRELERLE GİRİŞ YAPCAM FAKAT ŞİFRELERİ GİRDİKTEN SONRA İNTERNET BAĞLANTISI OLMASINA RAĞMEN BAĞLANTINIZI KONTROL EDİN DİYOR GÜVENLİK DUVARINI VE VİRÜS PROGRAMINI PASİF HALE GETİRMEME RAĞMEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

evet aynı sıkıntı bende de mevcut neden olabilir aynı şeyleri bende yaptım güvenlik duvarı ile virüs prog off

arkadaşlar bu sorun ara sıra karşımıza çıkıcak.sistem yeni olduğu için Ankaradan düzenlemeler yapılıyor ama geçici bir hatadır

ben kurdum çalışır haldedir. Sorun detaylı bir şekilde yazılırsa cevaplarım. Yönetici olark mı kullanıcı olarak mı gözlemci olarak mı sorunuz

bizdede sorun var....herşey tamam ama öğrenci giriş yaptığında hata veriyor cd siz kurulum bulunamadı Sistem Hatası diyor nedendir

İnternet bağlantısı olduğu halde, record manager ile giriş yapılamıyor bağlantı yok diyor...

Bu hatayla karşılaşıp aşabilen varmı?

evet
arkadaşlar bendede aynı sorunvar internet bağlantısı olduğu halde bağlantınızı kontrol edin diyor. Serverlerle ilgili bi sorun mu acaba
:?:

gececi' Alıntı:
İnternet bağlantısı olduğu halde, record manager ile giriş yapılamıyor bağlantı yok diyor...

Bu hatayla karşılaşıp aşabilen varmı?
ya bu sorun bende de var bunu aşan oldu mu arkadaşlar deli ediyor insanı ya :shock:

arkadaşlar samsun alaçam'da da aynı sıkıntı var. ne öğrenci girebiliyor, ne de record manager. giriş yapılamıyor.

arkadaşlar samsun alaçam'da da aynı sıkıntı var. ne öğrenci girebiliyor, ne de record manager. giriş yapılamıyor.

dyned

arkadaş benim sıkıntım
1. bilgisayardan girmeye çalıştığımda çok geç açılıyor
2. öğrenciler için açtığımızda ders seçili değil diyor ne yapamam gerek
teşekkürler

Re: dyned

yunusinaç' Alıntı:
arkadaş benim sıkıntım
1. bilgisayardan girmeye çalıştığımda çok geç açılıyor
2. öğrenciler için açtığımızda ders seçili değil diyor ne yapamam gerek
teşekkürler

hocam oncelikle daha onceki ba$liklarda ders secme ayrintili olarak aciklanmi$ti lutfen aramaya inanalim.

sonrasi $oyle: ders secmek icin yonetici $ifresi ile records manager dan giri$ yapin, siniflar sayfasi gelince tek tek siniflarin icerisine girip, ctrl+A ile hepsini secip alttan duzenleye basin. gelen ekranda sagdan dilediginiz uniteleri acin.

hocam öğretmen arkadaşlardan biri grimek istediğinde geçersiz şifre diyor veya içeri girdiğinde sınıf çıkmıyor ne yapmam gerek. sınıf öğretmenizin şifresini ve sınıfı verdim sınıfa öğrenci aktardım ama gedene olmuyor.

aynı sorunu 2 gündür ben de yaşıyorum.internet bağlantınızı kontrol edin diyor

mal bunlar yaw..programın kurulması saatleri alıyor..alt yapısı yok birşey yok ortada bilgisayar yok..

arkadaşlar bence bu server ile alakalı bir sorun.
herkeste aynı sorun offffffff offfffff.

herkeste aynı sorun "dyned"

arkadaşlar bence bu server ile alakalı bir sorun.
herkeste aynı sorun offffffff offfffff

HERKES VAZGECECEK BU KACINCI FORMAT UNUTTUM YOK UNINSTAL PROGRAMI KUR KALDIR REGEDIT AYAR YAP KALDIR YENIDEN KUR GUNCELLEME YOK O SOK SU BIRDE UTANMADAN DEMEZLERMI SERVERDA PROBLEM YOK NORMAL CALISIYOR YA BIZ GORMUYORUZ YADA BUNLAR BIZI BASKA BIRSEY YERINE KOYUYOR

arkadaşlar ankarada serverleri güçlendirme çalışmaları yapılıyor ben 20 sınıfı tanımladım yani sisteme girdim bir problemle karşılaşmadım ama bir haftadır sisteme giremiyoruz bir kaç içinde bu problem çözülecekmiş merak etmeyin................
İsyan etme; hikmetini görmeyi bekle!.

programı kurduğun yerdeki VERSIONW.INI.BAT dosyasının sonundaki .BAT kısmını records.ini.bat dosyasınında sonundaki .bat kısmını silince çalışması lasım

melikcansarıyer' Alıntı:
programı kurduğun yerdeki VERSIONW.INI.BAT dosyasının sonundaki .BAT kısmını records.ini.bat dosyasınında sonundaki .bat kısmını silince çalışması lasım

sayın hocam aynı mesajı gecmıssınz ben ızah edeyım guncelleme yaptıktan sonra versıon ini bat ve records ını bat otomatık olusuyor sorun burda degıl zaten calıstırdık dynedı sorun son bır haftalık surec

melikcansarıyer' Alıntı:

sayın hocam aynı mesajı gecmıssınz ben ızah edeyım guncelleme yaptıktan sonra versıon ini bat ve records ını bat otomatık olusuyor sorun burda degıl zaten calıstırdık dynedı sorun son bır haftalık surec

tamam işte sorun burada ben sözümü bitirmedim zaten bir konuda benim verdiğim sorulara cevap verin benn size söyleyeyim şimdi sana gerisini söylüyeyim bu dosyalardan version.ini nin içini açacaksınız sonra içindeki herşeyi sileceksiniz http://dyned.net/courses sitesine gireceksniz ve oradak wersion.ini yazan dosyadaki kodları bilgisayarımızdaki içini sildiğğimiz wersion.ini dosyasına yazıcaz sorun ortadan kalkıyor anladınızmı

Geri