DynEd çalışmıyor, sorunlu diyenler!

Kodla Büyü
sayın oasisbilgisayar,yazının tümünü bende biliyorum...
ben ing öğretmeniyim ama formatör arkadaşlara fırsat vermeden 1400 öğrenci kayıdını ve sistemin altyapısını kendim kurdum ,200 'e yakın cd kendim kopyaladım
dyned görev bilinci olan herkesindir
ayrıca nurdan arkadaş" ing" diye sormadı "bilg öğret" diye sordu.... :mrgreen:

hdx hocam biraz uçmuşmusun neeee :mrgreen:
eee o 1400 öğrenciye ders verecek alt yapın varmı okulunda :?: :?: :?:
arkadaşlar şunuda paylaşayım,dün itibariyle (çünkü düne kadardyned denince afakanlar basıyodu beni yok server hatası yok internetten kaynaklanan hatalar, welhasıl bu akıllı programla anlaşamadık) inananmadım ama çalıştı bir kaç sınıfın kaydını ing öğretmeni arkadaşla beraber yaptık.
Dyned,think com ve bezrei projelerle bakanlık bizi sevindiriyor Allah'da onları sevindirsin :lol:

mkpatriot kardeş istersen sınıf listelerini gönderebilirim ...
alt yapı dersen o da var :+1:

yok hocam doğrudur yapmıştırsında ,eğer anlatıldığı gibi uygulanacaksa ,kaç BT sınıfı gerekir bu iş için 1400 kişilik okula ing dersleri ep bt de işlenecek bilgisayar dersleri nolcak gibi sorular geliyo insanın aklına
:shock: :?

hdx' Alıntı:
sayın oasisbilgisayar,yazının tümünü bende biliyorum...
ben ing öğretmeniyim ama formatör arkadaşlara fırsat vermeden 1400 öğrenci kayıdını ve sistemin altyapısını kendim kurdum ,200 'e yakın cd kendim kopyaladım
dyned görev bilinci olan herkesindir
ayrıca nurdan arkadaş" ing" diye sormadı "bilg öğret" diye sordu.... :mrgreen:

1400 öğrenci, sınıflar ortalama 40 kişi olsa 35 sınıf yapar

1 bt sınıfı vardır muhtemelen bu kadar sınıfla hem dyned hem bilgisayar dersleri nasıl planladınız merak ettim

kusura bakmayın ama biraz yüksekten attınız galbaaa.... :D :p

tam güncellenmiş bir dyned klasörünün kopyala yapıştır yöntemiyle başka bilgisayarlara kurulumu

Sevgili öğretmen arkadaşlar ben bir öğrenci velisi olarak çocuklarımıza vermiş olduğunuz dynet programını bir türlü evimizde çocuğumuzun çalışması için kuramadık.Öğretmeninede danıştık ancak sonuç sıfır.Bir veli olarak sizlerden yardım bekliyoruz çocuğum hala bu programla tanışmış değil.Teşekkür ederiz.....

:+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
teşekkür ederim...

DYNED ÖĞRENCİ ŞİFRE DEĞİŞTİRME İŞLEMİ ANLAIM

UMARIM FAYDALI OLUR.DENEN MİŞTİR

Ekli dosyalar

• ÖGRENCİ ŞİFRE DEĞİŞTİRME.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 113
alpi' Alıntı:
recepolmez' Alıntı:
güncellelemeyi bırak prgorama giriş yapamıyoruz. geçersiz şifre uyarısı ile karşı karşıya kalıyoruz
ben şimdi denedin aynı sorun var ya beni sinir etti

arkadaşlar zaten giriş yapamamanızın nedeni güncellememiş olmanız, güncellemek için giriş yapmanız gerekmiyor dyned dizininin altında uptodate dosyası var onu çalıştırın başında **** olan dosyaları seçip güncelleyin ondan sonra giriş yapın....

meb hattını kullaıyoruz ve iki binada 100metre kablo dolaşımmıyla.bu duruma ragmen 20 makinayla aynı anda giriş yapıp çalışabiliyoruz.

dyned yüklendikten sonra update etmek istiyoruz. ama update ye tıkladığımızda tüm öğeler güncelleştirildi diyor ancak güncelleştirilen dosyalar gözükmüyor. boş ekran geliyor.
önümüzde hiç bir sekenek yok ki *** olanları tekrar güncelleştirebilelim.

Hocam yüklemeyi C:\Program Files\DynEd Klasöründeki UpToDate dosyasını çalıştırarak yapın. Karşınıza güncelleme listesi geldiğinde listedeki tüm öğeleri seçip güncellemeye devam edin.

update yada record manager internet bağlantısı yok diyor.

Evden bağlanıyorum, internet var
hatta tüm antivirus vb. programları da kaldırdım,
proxy server: auto detect

yine de internet bağlantınız yok mesajı çıkıyor.
bana acil yardım................

tmancar' Alıntı:
Hocam yüklemeyi C:\Program Files\DynEd Klasöründeki UpToDate dosyasını çalıştırarak yapın. Karşınıza güncelleme listesi geldiğinde listedeki tüm öğeleri seçip güncellemeye devam edin.

hocam C:\Program Files\DynEd Klasöründeki UpToDate dosyasından güncelle diyorum ama karşıma güncelleme listesi çıkmıyor. yani hiç bir öğe çıkmıyor.

Geri