DYK'de görevli idareciye hizmet puanı

Kodla Büyü
İlçe her kurs dönemi bitiminde görevlilerin isimleri ve görev tarihlerini istiyor ve mebbise ona göre işliyorlar. Bizdeki uygulama bu hocam.( naçizane dahil oldum konuya)

Hatta yeni Dyk yönergesinde sayıyı tam hatırlamıyorum ancak her 10 şube ya da 5 şubeye müdür yardımcısı görevlendirilmesi gibi bir durum dahi var. Yönergede bile geçiyor artık.

Hocam benim gideceğim okuk 75 öğrencilik tek müdür yardımcısı olan okul, oraya idareci olarak atandım.

Açıkçası biliyorsunuz bizim branşta ortaokul dışında dyk açmak kağıt üstünde belki, pratikte imkansız gibi. O yüzden ek hizmet puanı almak bem için müthiş bir şey.

Şimdiye kadar meslek lisesinde çalıştım. Ek ders güzel ama benim için çok bir şey ifade etmiyor. Hatta eski okulumdan da haftasonu MAÖL alacaktım ondan da vazgeçebilirim.

Peki nöbet ve görev için ücreti nedir, hem cumartesi hem pazar nöbetçi idareci olursam. Kaç ek ders alırım ve dyk akşam/haftasonu olarak mı hesaplanır?

Hocam benim gideceğim okuk 75 öğrencilik tek müdür yardımcısı olan okul, oraya idareci olarak atandım.

Açıkçası biliyorsunuz bizim branşta ortaokul dışında dyk açmak kağıt üstünde belki, pratikte imkansız gibi. O yüzden ek hizmet puanı almak bem için müthiş bir şey.

Şimdiye kadar meslek lisesinde çalıştım. Ek ders güzel ama benim için çok bir şey ifade etmiyor. Hatta eski okulumdan da haftasonu MAÖL alacaktım ondan da vazgeçebilirim.

Peki nöbet ve görev için ücreti nedir, hem cumartesi hem pazar nöbetçi idareci olursam. Kaç ek ders alırım ve dyk akşam/haftasonu olarak mı hesaplanır?
Sadece haftasonu kurs görevi için soruyorum.

müdür yardımcısıyım hem kuırs veriorum hem kurstan görevli idareciyim, haftasonu gece olarak ek ders alırsın

dönem sonunda mebbise görev tarihleri girilirken fiili girdiğimiz ders tarihlerini mi baz alıyorlar?
örneğin bizim okulda kurslar haftasonu. mebbis dyk (hizmet puanı için) tarihi olarak 30 eylül mü 5 ekim mi girilir?

Geri