DYK Onay/ Red Alan İl ve İlçeler

Kodla Büyü

gkhankz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar DYK ile ilgili sürekli başlık açılıyor ve birçok yanlış bilgilendirme yapılıyor.
Onay verilen, reddedilen il ve ilçeleri tek başlıkta paylaşalım takibi kolay olsun.
Lütfen aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi dönem seçmeden yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Ekli dosyalar

• 11.JPG
    11.JPG
    20 KB · Görüntüleme: 2,081
Afyon - Bolvadin İlçesi - Dersin ismi bile yok.Ana derslerden kurs açılabileeceğini söylüyorlar.. :verymad:

Nedir bu Maraş in hali ya biktirdilar vallahi. Ne kadar is bilmez varsa toplamislar bir yere yonet demişler. Tüm kurumlari boyle dedesinin dedesinin dedesi bile dogma buyume maraşlı olan biri olarak memleketimi afise ediyorum. Memleketi fransız isgalinden kurtardik ama is bilmez yerel yoneticilerden nasil kurtaracaz. Nice hükümetler partiler geldi gecti ama bu adamlar bir sekilde muktedir vay Arkadaş. :verymad: :++: :verymad:

Değerli hocalarım bakın kendinizi ezdirmeyin. Ben bunun için bakanlığa , meclise kadar gittim birinci dönem eğitim komisyonuna taşıdım konuyu eğer il,ilçeniz veya müdürünüz size onay vermiyorsa sizde kendinizi ezdiriyorsanız artık size diyeceğim. bir şey yok.
Bakanlık dersi listeye eklemiş gerisine bir şey düşmez...
Hakkınızı savunamıyor sanız .sendikanıza gidin o da size sahip çıkmıyorsa bize üye olun..... http://www.idealegitimsen.org

Küçükcekemce RED vermişti bir geçen hafta müdürle konuştum. Hemen değiştirdiler..

hala 7-8 lere onay vermedi diyenler var, yahu arkadaş bakanlık sadece 5 ve 6 larda modüle ekledi dersimizi. Ders olmadan 7. ve 8. sınıflardan nasıl kurs açmayı düşünüyorsunuz?

kelebeketkisi' Alıntı:
Ankara Sincan da 5 ve 8 ler red. 6 ve 7 lere onay verilmiş. :?
hocam 7 lerin kurs merkezi girişinde bile ders gözükmüyorken sizde nasıl 7 lere onay veriliyor.

Ordu/Altınordu => Onay diğer ilçeler hakkında bilgim yok, ama Milli Eğitim müdürü ana dersler dışındaki dğer derslere daha fazla sıcak bakıyor . Bakalım Red ' e döncek mi .

arkadaşlar ben lisedeyim ama listede hiç bilgisayar görünmüyor müdür yardımcısı ben hangi ders varsa hepsini seçtim dedi, acaba liselerde hiç mi yok bilgisi olan var mı ?

5 şubat itibariyle okulların ders ekleme işlemleri bitti derslerimizi nasıl ekletebiliriz.

Kayseri Melikgazi ilçesi Onayladı

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    60.7 KB · Görüntüleme: 490
arkadaşlar kusura bakmayın bir sorum olacak uygun başlık bulamadım

btr öğretmeni kaç saat dyk kursu alabilir (btr öğretmeni branşı inglizce) ve derse girmiyor

Sivas Onayladı, İl merkezi ile görüştüğümde bakanlık iptal etemzse bizden yana sıkıntı yok açabilirsiniz dedilerve onay verdiler. :++:

Arkadaşlar afyon merkezde görev yapıyorum okulumda idare milli eğitim müdürlüğünün bilişimden kurs açma dediğini söyledi ama merkeze bağlı diğer okullarda açılmış. okula göre muamele mi yapıyolar anlamadım. afyon merkezde kurs açabilen var mı acaba ?

Geri