Dyk başvurusu Bilgisayar Bilimleri dersi

Kodla Büyü

erden60

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Fen Lisesinde görev yapan arkadaşlar, sizlere Dyk bavurusunda dersiniz açıldı mı? Bana açılmadı yoksa listeye dahil etmediler mi?

bende de gözükmüyor hocam. sanırım okul idaresiyle görüşmek gerek. dersleri onlar belirliyor sonuçta.

İdarenin seçebileceği derslerde gözükmedi Bilgisayar Bilimi dersi.
Arkadaş bu ders zorun değil mi? Prıjelerin tamamı bu ders üzerine, idare projelerde azımızın içine bakıyor. Beden eğitimi , müzik dersi var !!! Robotik gösterilen ders yok!!!! 2023 hedefi için konuşurken ikide bir kodlama deyip duruyorlar , olmaz bizden!

Sistem neden izin vermiyor mantığı nedir. Bunu ilçe deki şube müdürüne söylediğimde o da egzersiz açın demişti. Bende yan sınıftaki arkadaş benim iki katı ücret alacakken ben niye yarısını alayım demiştim. Burda mesele şu. Gülüp geçti umurlarında değil. Herkes işin reklam derdinde. Projeler önünde foto çekip paylaşıyorlar. Çoğu bt öğretmenin özverisi ile olan işler bunlar.

Bu dersten neden dyk açılamıyor.
Mantığı nedir ?
Bende ne egzersiz açacam proje de yok özveride yok modundayım.
Sistemi hep bizmi düşüneceğiz birazda sistem bizi düşünsün.

Sistem neden izin vermiyor mantığı nedir. Bunu ilçe deki şube müdürüne söylediğimde o da egzersiz açın demişti. Bende yan sınıftaki arkadaş benim iki katı ücret alacakken ben niye yarısını alayım demiştim. Burda mesele şu. Gülüp geçti umurlarında değil. Herkes işin reklam derdinde. Projeler önünde foto çekip paylaşıyorlar. Çoğu bt öğretmenin özverisi ile olan işler bunlar.

Bu dersten neden dyk açılamıyor.
Mantığı nedir ?
Bende ne egzersiz açacam proje de yok özveride yok modundayım.
Sistemi hep bizmi düşüneceğiz birazda sistem bizi düşünsün.

Sonuna kadar katılıyorum ayrıca biz sadece Tübitak kapsamında Egzersiz açıyoruz onu da zaten hemen onayı gelmiyor hadi geldi diyelim yan tarafta adam bizim iki katımız alacak yok öyle 3 Kuruş 5 köfte onlar reklama devam etsin onlar böyle yaptığı sürece özveri de yok kusura bakmasınlar resmen üvey evlat muamelesi yapıyorlar ayıp

Geri