DYK AÇAN VEYA AÇABİLECEK VAR MI?

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
okul başvurusunda okul idaresi ders seçimi yapıyor mu yoksa genel bir başvuru mu yapıyor arkadaşlar? mesela benim dersimi seçip seçmemek idareye mi kalıyor?

Ders seçiliyor hocam söylemek gerekiyor müdüre ben de açacak gibiyim

okul başvurusunda okul idaresi ders seçimi yapıyor mu yoksa genel bir başvuru mu yapıyor arkadaşlar? mesela benim dersimi seçip seçmemek idareye mi kalıyor?
Takvimi var hocam bakin anlasiliyor hemen. Dersler ve ogretmen isimleri giriliyor. Sonra ogrenci dersi ve ogretmeni seciyor. Tabii ogrencinin yerine kendi dersini sectiren okul idareci var. Okullarimizin durumu mebin durumu malum bircok yerde ahbap cavus iliskisi ile yuruyor maalesef.

Takvimi var hocam bakin anlasiliyor hemen. Dersler ve ogretmen isimleri giriliyor. Sonra ogrenci dersi ve ogretmeni seciyor. Tabii ogrencinin yerine kendi dersini sectiren okul idareci var. Okullarimizin durumu mebin durumu malum bircok yerde ahbap cavus iliskisi ile yuruyor maalesef.
teşekkürler hocam aynen dediğiniz gibi inşallah seçerler bu yıl yoksa herkes kurs verirken bir saat boş oturacağım çıkışlarda...

Arkadaşlar bakanlık dyk açılmayacak dersler diye yazı yayınlamış. Maalesef ilk sırada da Bilişim Teknolojileri ve Yazılım var. Hepimize geçmiş olsun.

Bakanlığın listesi yada yazısı yok hocam
Kocaeli kendi bi yazı yayınlamış
Bitane sitede de buyazıya istinaden asparagas haber ve liste var

Bizim okulda niye açamıyoruz.... Bu olay ilçe mi il milli eğitim müdürlüğünün yetkisinde mi? net bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen

Hayır gerçek manada yapabilen varsa e-okul modülünde dersin eklenmiş olduğu bir görüntüyü çekip paylaşabilir mi?

idareciyim ve müzik de dahil tüm dersleri ekledim. konu çok sulanmaya başladı lütfen bu konuda kitlensin.

Ekli dosyalar

• bilşm.png
    bilşm.png
    189.8 KB · Görüntüleme: 91
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri