DVD RW

Kodla Büyü

duayen

Aktif Üye
yeni aldığım DVD RW Başka bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor ama kendi bilgisayarımda sadece CD leri okuyor. DVD leri okumuyor. sorun nedir arkadaşlar. bir türlü anlamadım. Donanımsal olarak bir sorun olsa, hiç tanımaz en azından CD leri okumaz diye düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

buna benzer bi sorun yaşamıştım teknosaya götürüp sorduğumda ba bilgisayarda 10 gb(ilk kurulum aşamasında)boş yer olması gerektiğini yoksa kurulumun yapılamayacağını söyledilir.kutunun üzerinde de bu yazıyordu.ambalajınız duruyorsa gerekli boş alanı kontrol edin belki aynı sorun sizde de olabilir

taylansel80' Alıntı:
buna benzer bi sorun yaşamıştım teknosaya götürüp sorduğumda ba bilgisayarda 10 gb(ilk kurulum aşamasında)boş yer olması gerektiğini yoksa kurulumun yapılamayacağını söyledilir.kutunun üzerinde de bu yazıyordu.ambalajınız duruyorsa gerekli boş alanı kontrol edin belki aynı sorun sizde de olabilir
hocam neyi kuruyoruz ben bişe anlamadım biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz?

hocam aldığım marka lg idi.bağlantıyı yaptıktan nero gibi prog. kurulumu yapmıyoruz mu? o anda sorun çıkardı bende yeterli alan yok diye.yinede dediğim gibi ambalajınız duruyorsa gerekli boş alanı kontrol edin belki aynı sorun sizde de olabilir

Geri