DVD RW YARIDAN SONRA NEDEN YAZMIYOR OLABİLİR?

Kodla Büyü

samimi 75

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sevgili arkadaşlar benim bilgisayarın DVD rom bazen CD'leri okuyor,bazen okumuyor.DVD'leri çok rahat okuyor.Birde DVD RW'da DVD yada CD olsun yazdırma yaparken % 57 kadar yazıyor,ondan sonra sürekli olarak aynı yerde yazdırma başarısız diye hata veriyor.Acaba sorun donanımsal mı?Yoksa yazılımsal olarak neroda bir sorun olabilir mi?DVD romu söküp tekrar takmak fayda verir mi?

Bu suruna bir çözüm bulamadım.Hiç bir şekilde cd ve dvd yazdırma işlemi yapamıyoruz.%57'den sonra yazdırma işlemi başarısız diyor.Neden olabilir?Acil yardınlarınızı bekliyorum.

hocam en iyi çözüm dvd rw yi degiştir
ama yok ben bunu düzelteyim derseniz dvd nizin firmware sini yükleyin yada içini sökün gözünü silin
dvd yazdırırke yazım hızınızı bir alt hız olarak seçin en yüksek hızı seçmeyin

hocam büyük ihtimal kullandığın program ile başka program arasında çapraz bir kurulum olmuştur buda sıkıntı doğurur kaldır yeniden kur

karinca_52' Alıntı:
hocam büyük ihtimal kullandığın program ile başka program arasında çapraz bir kurulum olmuştur buda sıkıntı doğurur kaldır yeniden kur
:scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared:

sureklı olarak 57 de kalması programdan kaynaklanmadıgını gosterıyor bence acaba makına kafası o noktadan sonrasına donmuyor olabılırmı fırmware bır fayda edermı bılmıyorum ama once guncelmme yap sonra ıcını acarak lazerıne bakmadan dvd ye guc uygula bakalım takılma falan yapıyoru gorebılırsın

Geri