Duyuru yapmadan BTR Görevlendirmenin Yapılması

Kodla Büyü

pcreis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ordu Memin sitesinden 2.dönem için bt rehberliği görevlendirme başvurularını bekliyordum bir süredir.yalnız az önce siteye girdiğimde görevlendirmenin yapıldığını öğrendim.ilk dönem nasıl görevlendirme yapılmışsa aynı şekilde 2.dönem de görevlendirme yapmışlar muhtemelen..ben göreve yeni başladım(ilk dönem askerdeydim) ve ilk döneme göre görevlendirme yaptıklarından sosyalci olan birine görevlendirme yaptıklarından ben bt rehber olamadım.ne yapmalıyım yapacak bi şeyler yok mudur önerileriniz nelerdir zümrelerim?

Bazı illerde ilk dönem görev yapan hocaları direk görevlendirme yapıyorlar. Çorumda da aynısı oldu. Ben ilk dönem form verdim daha sonra diğer arkadasa cıktı her neyse dedim 2. dönem bana cıkar. Daha sonra gördüm ki ilk dönem görev yapanlar olduğu gibi devam edecek yazısı çıktı. Bizede seyretmesi kaldı. Okulum orta okul fatih projesi yok kendi okulumda btr de yapmıyorlar. Anlayacagın 15 saat derse talim ediyoruz hocam

aynen öyle hocam.yazıktır yine bilişimciye bt rehberlik görevlendirmesi yapsalar gam yemiycem de ben bilişimci olarak duruyorum gidip sosyalciye bt rehberliği veriyolar.benim de 16 saatim var.bu dönem böyle olacak heralde :(

Hocam bende ordudayım keşke il koordinatörü arkadaşı arasaydınız sizinle kesinlikle ilgilenirdi ki öyle ilgisiz dedeğildir.görevlendirme talepleri karne haftasında alındı özelliklede geciktirildi ki atananlar olur eş durumu atamasından yeri değişen olur hak mahrumiyeti yaşamasınlar diye.görevlendirme şöyle oldu birinci dönem herkes listede otomatik çıktı onlar yenilendi direk fakat o hafta görev isteyenlerin yada istemeyenlerin tercihleride dikkate alındı.

İl mem de Şahin beye ulaşmanızı tavsiye ederim.

Hocam aynı durum benimde başıma gelmek üzereydi kendim takip etmeseydim görevlendirilmeyecektim (3 saat kala haberim oldu hemen dilekçemi verdim).. İlginçtir ki benim bulunduğum yerde 3 tane fatih projesi olan okul var iki tanesinde Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olmayan kişiler BTR yapıyor.. Bu sene 2.dönem geldiğim için bu okullara başvuru yapamadım ancak seneye başvurduğum halde aynı şekilde görevlendirme yapılırsa BİMER ve DAVA AÇMA yollarına başvuracağım..

g.cetin.66' Alıntı:
Hocam bende ordudayım keşke il koordinatörü arkadaşı arasaydınız sizinle kesinlikle ilgilenirdi ki öyle ilgisiz dedeğildir.görevlendirme talepleri karne haftasında alındı özelliklede geciktirildi ki atananlar olur eş durumu atamasından yeri değişen olur hak mahrumiyeti yaşamasınlar diye.görevlendirme şöyle oldu birinci dönem herkes listede otomatik çıktı onlar yenilendi direk fakat o hafta görev isteyenlerin yada istemeyenlerin tercihleride dikkate alındı.

İl mem de Şahin beye ulaşmanızı tavsiye ederim.

hocam 13 şubatta ben göreve başladım o zamana kadar askerdim.ondan kaçırdım görevlendirmeyi.görevlendirmede de 10 şubat 13 haziran tarihleri arasında diye yazıyordu zaten.seneye kaldık artık...

Geri