Dua ve Sure Ezber CD (İNDİRİN)

Kodla Büyü
Re: Dua ve Sure Ezber Projem Bitti

Sayın hocam AutoPlay Media Studio ile hazırlamışsınız sanıyorum. Bu konuda elimizden geldiğince yardım edebiliriz dilerseniz.

developer' Alıntı:
Sayın hocam AutoPlay Media Studio ile hazırlamışsınız sanıyorum. Bu konuda elimizden geldiğince yardım edebiliriz dilerseniz.

Öncelikle teşekkür ederim, şu an bitti zaten hata var mı kontrolünü yapayorum. Yakında güzel elif-bam kitabının interaktif CD' sini de paylaşacağım, oda yaklaşık 15 aylık bir çalışma....

Ekran resimlerini göndereyim...

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    149.3 KB · Görüntüleme: 612
  • 2.jpg
    2.jpg
    154.5 KB · Görüntüleme: 612
  • 3.jpg
    3.jpg
    172.8 KB · Görüntüleme: 611
  • 4.jpg
    4.jpg
    115.8 KB · Görüntüleme: 611
  • 5.jpg
    5.jpg
    160.2 KB · Görüntüleme: 611
  • 6.jpg
    6.jpg
    195.6 KB · Görüntüleme: 611

Sayın hocam tasarım mükemmel gozukuyor eğer tasarım hazır ise kaynagini verirseniz bende yıllık çalışmasında kullanmak isterim.

Dokümanlara gelince kopyalanmasini engellemeknl yani program kaynak dokümanlarının alinmamasi için bir algoritma yazmıştım.

Örneği dindersi.com yaz kuran kursları görsel eğitim setinde kullandım inceleraeniz sevinirim

developer' Alıntı:
Sayın hocam tasarım mükemmel gozukuyor eğer tasarım hazır ise kaynagini verirseniz bende yıllık çalışmasında kullanmak isterim.

Dokümanlara gelince kopyalanmasini engellemeknl yani program kaynak dokümanlarının alinmamasi için bir algoritma yazmıştım.

Örneği dindersi.com yaz kuran kursları görsel eğitim setinde kullandım inceleraeniz sevinirim

kodları incelemek isterim...

Helpdeki driver syntaxlarini kullandım sayın hocam

Hocam paylaşımı ne zaman yapacaksınız?

Sayın hocam merhaba görsellerle ilgili bir soru sormuştum.Bende dijital yıllık çalışmamda kullanmak sitiyorumda hangi kaynaktan bulduysanız öğrenebilir miyim farklı tasarımlar kullanmak istiyorum

Gerçekten güzel ve faydalı bir çalışma olmuş. Elinize sağlık hocam, bekliyoruz. Yüklenebilir bir yazılım ise okuldaki bilgisayarlara yüklemeyi düşünüyorum.

Paylaşımlarınızı bekliyor, çalışmalarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

hocam ellerine emeklerine sağlık...

en önemli sorulardan birisi kafamdaki , nasıl ezberletiyor sureleri, hangi yöntem ile?

Allah razı olsun, daim etsin, kolay gelsin...

developer' Alıntı:
Sayın hocam merhaba görsellerle ilgili bir soru sormuştum.Bende dijital yıllık çalışmamda kullanmak sitiyorumda hangi kaynaktan bulduysanız öğrenebilir miyim farklı tasarımlar kullanmak istiyorum

Tasarımlar biryerde yok bendeki çalışmalar...

ozgurgitarim' Alıntı:
hocam ellerine emeklerine sağlık...

en önemli sorulardan birisi kafamdaki , nasıl ezberletiyor sureleri, hangi yöntem ile?

Allah razı olsun, daim etsin, kolay gelsin...

Hocam üç çeşit dinleme modu var, makamlı dinle, tekrar modunda ve ezber modunda dinle şeklinde, makamlı normal okuyuş, ezber modu; yavaş yavaş, tane tane şeklinde, tekrar modu ise önce bir bölümü okuyor arkadan yankılı bir ses kalabalık okuyormuş gibi bölümü tekrardan okuyor. Aslında ezberin yanında ezber yapanlarında takip edilebildiği bir program...

Tebrikler Hocam. Paylaşımınızı bekliyoruz.

Hocam sen Mücahit misin nesin! Teşekkür ederiz. Allah Razı OLSUN! Xude ji te razi be

Allah razı olsun. Sabırsızlıkla beklliyorum. İnşallah oğlum ve diğer herkes için faydalı olur. sende köşeyi dönersin :D

Harika bir proje önizlenimi veriyor ki öyledir mutlaka.

Allah razı olsun hocam... :+1:

Bence bu forumda duyduğum en sevaplı, en hayırlı proje.

:alkis: :alkis: :alkis:

( Ebu ) Bekir diyarına çok selam . . .

hocam çok güzel bir proje ALLAH razı olsun.

Güzel görünüyor hocam ellerinize sağlık.

ellerinize sağlık hcm. güzel hazırlamışsınız. tebrik ederim.

allah sizden ve codec bloglarınızdan razı olsun.
sizi bu dünyada en az daire başkanlığı,diğer tarafta sadece allahın bildiği mertebeye getirebilecek bir proje olmuş.
:)
bol sevaplı kodlamalar elinize sağlık

elinize sağlık,
ahiret uyanığı sayın hocam :)

elinize emeğinize yüreğinize sağlık. çok güzele benziyor hocam.. Allah razı olsun... faydalanalım, faydalandıralım inşaallah... :alkis:

Geri