Drogbaaaa İmzaladıı

Kodla Büyü
Re: Drogbaaaa

hayırlı olsun .... bir defans sol bek karışımı bir oyuncu lazım...

abi artık alıştık bu tip transferlere ama fenevlilere duyurulur
didier drogba geldiiiiiiiiiiiii

bilo' Alıntı:
abi artık alıştık bu tip transferlere ama fenevlilere duyurulur
didier drogba geldiiiiiiiiiiiii

SGK primlerini düzenli yatırın hocam emekkliliğine fazla birşey kalmadı. 34 yaşında ki adamı aldınız sonuçta :) Sneijder falan desen hak veririm ama..

kıskananlar çatlasın....neyse hayalinde göremeyeceğiniz futbolcuları gs sayesinde izlesin fenevlilevvvv

bu adama yaşlı diyenler açsın geçen sezon maçlarını izlesin özellikle şampiyonlar ligi maçlarını, o da yetmezse sezonun ilk yarısı çin'de defansı yara yara attığı golleri izlesin. sonuç olarak adamın fizik durumu bizim ligimiz için fazla bile..

gerçi drogba'dan bahsediyoruz biraz futboldan anlayan birisi sadece galatasaray için değil türk liginin marka değeri için bile iyi bir transfer olduğunu tartışmaz bile hiç performansa bakmadan.

Yaşlı diyenler en kısa sürede sahada cevaplarını alacaklardır. Buraya yazıyorum bu senede kupa kadıkoyde kalkacak. umarım fark daha fazla açılmaz ve kadıkoydeki mactan önce şampiyonlugu garantilemeyiz.

bilisim-tef' Alıntı:
bu adama yaşlı diyenler açsın geçen sezon maçlarını izlesin özellikle şampiyonlar ligi maçlarını, o da yetmezse sezonun ilk yarısı çin'de defansı yara yara attığı golleri izlesin. sonuç olarak adamın fizik durumu bizim ligimiz için fazla bile..

gerçi drogba'dan bahsediyoruz biraz futboldan anlayan birisi sadece galatasaray için değil türk liginin marka değeri için bile iyi bir transfer olduğunu tartışmaz bile hiç performansa bakmadan.

Adam kötü oynuyor demedik hocam yaşlı dedik ha adam 24 yaşında ben yanlış biliyorsam haklısınız. Yaşlı futbolculara para saçarak marka değeri yükseliyorsa Katar dünyanın bir numarası olurdu sanırım. Bu sadece Galatasaray için geçerli değil Fenerbahçe ve bütün takımlarımız için geçerli. Ben futbolda Porto, Arsenal gibi genç oyunculardan takımı oluşturarak mali olarak da iyi durumda olmanın yanındayım. Neyse bu tartışma çirkinleşecek gibi. Hayırlı olsun umarım faydalı olur.. Birisi kıskanma demiş doğru sneijderi kıskandım ama ihtiyar delikanlıyı kıskanmak aklımdan bile geçmedi..

bize bu yıl final oynatsın o zaman yaşlı kurtu görürsünüz :puhaha:

Geri